שְׁאֵלָה:
אוזניות גיימינג נוחות מעל האוזן
Journeyman Geek
2016-08-14 09:14:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני בחיפוש אחר זוג אוזניות משחק חדשות עם מיקרופון מובנה. יש לי כמה דרישות קשות.

אני צריך שהגודל 'הפנימי' של הכוסות יהיה לפחות 70 מ"מ (הזוג הנוכחי שלי הוא בגודל זה ומתאים באופן מושלם) ויתאים לגודל ראש גדול יותר (אני לא בטוח כיצד למדוד את זה).

אני רוצה USB או דונגל אלחוטי. Bluetooth יהיה בסדר, אבל אצטרך להוסיף Bluetooth למערכת שלי. מחבר טלפון 3.5 מ"מ הוא די מבולגן למטרותיי.

איכות הצליל צריכה להיות הגונה - אני לא מצפה לצליל באיכות שמע איכותית, אבל לא הייתי רוצה שאוזני ידממו.

צריך לרפד את זה בכל המקומות הנכונים - לאוזניות האחרונות שלי היו סרטים מרופדים לחלוטין, עם בד ולא פלדר במגע עם הראש שלי, וזה נוח. כמו כן, נוצות, לא כוסות ספוג גולמיות.

אני מעדיף כוסות סגורות על פני כוסות פתוחות. הורי נהגו לכבות ולהדליק את האורות אם הם בכל זאת זקוקים לתשומת ליבי.

התקציב שלי הוא כ -300 SGD (~ 220 דולר ארה"ב). זמינות מקומית בסינגפור תהיה יתרון.

ארבע תשובות:
Bob
2016-08-14 14:08:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ההצעה שלי היא האוזניות Corsair VOID.

יתרונות

כוסות האוזניים הן סטייה מהצורות העגולות / אליפסות בכל מקום - ראה את התמונות ב הקישור למעלה. אני מוצא את זה בכושר כמעט מושלם סביב האוזן ללא מקום נוסף. זה בערך 70 מ"מ לאורך האלכסון הארוך יותר. הם היקפיים (כוסות מעל האוזן / סגורות).

enter image description here

הוא מרופד היטב לאורך סרט הראש ועל כוסות האוזניים, עם כיסוי בד / רשת. הם נראים גדולים למדי, שם אני מוצא שרוב האוזניות האחרות חזקות מדי.

בום המיקרופון ארוך וגמיש. לאוזניות רבות אחרות שניסיתי יש את המיקרופון במרחק בינוני מהפה (קצר יותר, אולי ישר בלבד), וזו בעיה עבור אנשים שמדברים ברכות.

המיקרופון נראה כיוון ועושה עבודה ראויה של הימנעות מרוב רעשי המקלדת.

חסרונות

הבעיה הגדולה ביותר תהיה ככל הנראה תוכנת CUE - יש לה הרגל להפחית כמויות של תוכניות אחרות לאורך זמן עד שהן פגע 0. אבל התוכנה לא באמת מוסיפה ערך רב אלא אם כן אתה באמת רוצה להשתמש במקרו או בבקרות התאורה - אם אתה רק רוצה שמע / כניסה בסיסי, לא תצטרך את זה, כי נראה שהיא משתמשת בשמע USB רגיל. נראה כי זה מתוקן החל מ v 2.x.

זה יכול להיות קצת כבד להאזנה מורחבת, ומשקלו 375 גרם בדגם האלחוטי.

הוא יושב היטב על הראש כשמסתכלים ישר קדימה, אך יכול להיות רופף / כבד מספיק כדי להחליק אם מסתכל ישר למטה תוך כדי הזזת הראש.

אחר

איכות הצליל, כמו תמיד , הוא סובייקטיבי. אני מוצא שזה בסדר גמור להאזנה למוזיקה, ולא שמעתי תלונות על איכות המיקרופון מאחרים.

קיימות אפשרויות קוויות ואלחוטיות. כרגע אני משתמש במכשיר האלחוטי, שיש בו טווח הגון ללא אובדן או גמגום איכותי שניתן לזיהוי.

באשר לזמינות בסינגפור, 199 SGD @ Lazada: http://www.lazada.sg/corsair-gaming-void-rgb-wireless-dolby-71-gaming-headset-2336067.html, ופוסט אחד בפורום מציין 189 SGD @ מחשבי CH
allquixotic
2016-08-14 21:04:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי כמה חלופות, עם יתרונות וחסרונות שונים. יש לי ניסיון רב ממקור ראשון בכל אחד מהמוצרים הללו.

SteelSeries Siberia 800/840

ראשית, קצת היסטוריה. SteelSeries השיקה את אוזניית "H Wireless" לפני כמה שנים. מדובר באוזניות אלחוטיות עם בסיס בסיס, עם סוללה להחלפה (שתיים מהן, למעשה, עם מטען בתחנת הבסיס), מיקרופון בום גמיש, ואפשרויות קישוריות רבות. זה מעל האוזן, יחסית נוח, אבל שוקל טונה. זה תלוי בלהיות במרחק של ~ 100 מטר מתחנת הבסיס (זה מכשיר 2.4 GHz ברמה 1) כדי לקבל פונקציונליות אלחוטית. אתה עדיין יכול להשתמש בו כאוזניות רגילות עם כבל 3.5 מ"מ.

סיביר 800 היא בעצם ה- H Wireless, ממותגת מחדש ועם שינויים קלים לאסתטיקה.

סיביר 840 היא ביסודו של דבר סיביר 800, אך עם הוספת בלוטות 'כאופציה נוספת בנוסף ל החיבורים הקווים הסטנדרטיים (USB, 3.5 מ"מ וטוסלינק). שלחתי אימייל ל- SteelSeries כדי לקבל פרטים נוספים על אופן הפעולה המדויק של ה- Bluetooth שלהם (האם זה בתחנת הבסיס או באוזנייה, למשל), ואעדכן אותך כשאשמע. אני מהמר שמשדר ה- Bluetooth נמצא בתחנת הבסיס, ומאפשר לך לעשות דברים כמו להזרים מוסיקה או שיחות מהטלפון שלך לתחנת הבסיס שלך לאוזניות שלך.

הניסיון שלי הוא אך ורק עם H Wireless, אבל משפחת המוצרים הזו דומה כל כך להפליא ל- H Wireless המקורי, שבעצם יש לי ניסיון עם ה- 840, פחות הדברים הבלוטותיים האופציונליים.

יתרונות:

 • שתי סוללות - כל עוד אתה ממשיך לטעון, לעולם לא ייגמר לך המיץ. זה לוקח בערך 5-10 שניות עבור משתמש מנוסה להחליף סוללות.

 • איכות הצליל - נראה שהם משתמשים בקודק בעל חביון נמוך במיוחד, ללא אובדן, שמתאים לחלוטין לזמן אמת. משחקים. כמו כן, הצליל מעולם לא נשמט או שהיה לו חפצים דיגיטליים בזמן שהשתמשתי ב- H Wireless.

 • מעל האוזן וגדולה מאוד - הבעיה האפשרית היחידה שיש לך היא שהדיבורית האישית מרגישה מעט כבדה, ועשויה ללחוץ על הגולגולת שלך בכוח לא נוח. לא בטוח אם הם שיפרו את זה בכלל עם הדגמים החדשים. אבל זה בהחלט יקיף את כל האוזן שלך בתוך הכוס המרופדת.

 • אין צורך ב תוכנה מיוחדת כדי להשתמש בהן - 3.5mm / toslink / אפשרויות כרטיס קול USB הן די סטנדרטיות. אני חושב שלסיביר 840 יש קצת תמיכה ב- EQ או משהו באמצעות התוכנה המותאמת אישית של SteelSeries, אם אתה רוצה. מה.

חסרונות:

 • חיי הסוללה: או "מד הדלק" של הסוללה בתחנת הבסיס אינו מדויק באופן מוחלט, או שחיי הסוללה בתאי ה- Li-Ion הללו מתדרדרים בקצב מפחיד עם השימוש. זה היה נחמד (בסביבות 18-20 שעות) כשהשתמשתי באוזנייה בפעם הראשונה, אבל תוך 3-6 חודשים זה היה בערך חצי מזה. בדרך כלל הדלתי את הסוללות לכ- 25% לפני טעינתן, אבל אף פעם לא נתתי להן להתנקז לחלוטין, אז כשקיבלתי אותם לראשונה החלפתי סוללה בערך פעם ביום ותוך 6 חודשים החלפתי סוללה בערך שתיים עד שלוש פעמים לפגישת משחק של יום שלם.

 • SteelSeries סירבה למכור סוללות חלופיות ל- H Wireless. לא בטוח אם זה השתנה עבור סיביר 800/840.

 • פחיות אלה מעט יקרות יותר מההצעה של בוב (אך, למרבה המזל, לא ממש בטווח המחירים של 400-500 דולר. ).

 • בהמתנה לתוצאה של הודעת הדוא"ל שלי ל- SteelSeries, אפילו ה- 840 עשוי להיות חסר תועלת פונקציונלית כאוזנייה אלחוטית אם אתה נושא אותה מתחנת הבסיס. אלא אם כן ה- codec של ה- Bluetooth נמצא בתוך האוזנייה עצמה, וזה יהיה מדהים, מכיוון שאלה יוכלו לשמש כאוזניות Bluetooth להאזנה למוזיקה ולקבלת שיחות בזמן נסיעה (עם טלפון חכם או מחשב נייד).

ההצעה הבאה היא לאוזניות Bluetooth שיש לי ניסיון רב (כן, אפילו למשחקים) והיא מייצגת את ההתקנה האישית הנוכחית שלי.

הקדמה : בכל פעם שאתה משתמש ב- Bluetooth בהתקנת משחקים, חשוב שהמשדר שלך וגם האוזניות יתמכו ב AptX Latency Low . רק AptX לא יהיה מספיק טוב. הסיבה היא ש AptX Low Latency הוא קוד ה- בלבד Bluetooth A2DP עם חביון נמוך מספיק בכדי שיתאים למשחקים. רכיבי codec אחרים כמו AAC ו- AptX "רגילים" יישמעו נחמדים, אך זמן ההשהיה גבוה מדי למשחקים בזמן אמת. אתה תשים לב לחביון עם כל קודק אחר, וזה יטריף אותך!

BeoPlay H8

האוזניות האלה באמת נפלא ללבוש כמו שהשיווק אומר שהם. השיווק הוא כנה להפליא באופן שכל טענותיהם אוששו היטב על ידי ניסיוני האישי עם האוזניות מאז מאי 2016 (מעל 3 חודשים של שימוש יומיומי נכון לכתיבת שורות אלה).

עם זאת אין יישום של בלוטות 'המספק סימולטני , השמעת שמע באיכות גבוהה ו לכידת מיקרופון. לפרופילי ה- Bluetooth הסטנדרטיים פשוט אין שום דבר שיאפשר זאת. פרופיל הדיבורית (HFP) מספק אודיו דופלקס באיכות נמוכה מאוד, ופרופיל A2DP מספק השמעה איכותית מאוד בלבד.

לכן, על מנת לבנות מערך משחק מושלם שעובד עם Bluetooth. אוזניות, תצטרך לשחרר את הדרישה להשתמש במיקרופון המובנה באוזניה, ולהשתמש במיקרופון על שולחן העבודה שלך. יש אנשים שפשוט לא יוכלו לקבל את זה, אבל אני חושב שזה עובד טוב מאוד בשבילי.

כמו כן, מכיוון שלא ידוע לי על שום דונגלים של Bluetooth עבור Windows התומכים ב- AptX Latency Low (קודק זה יצטרך להוסיף למחסנית התוכנה Bluetooth ב- Windows ), יהיה עליכם לקנות משדר Bluetooth נפרד "מלא מחסנית" עבור התקנה זו. באופן אישי אני משתמש ב- Imperial BART 1, אך גם HomeSpot יעבוד (דאגו לקבל את הדגם שאומר AptX Latency Low; ישנם כמה דגמים שונים של מכשיר מתחת אותו עמוד מוצר באמזון).

לבסוף, עבור מיקרופון, אני פשוט משתמש ב Blue Yeti (עם פילטר פופ של צד שלישי). המיקרופון די והותר עבור קול; זה למעשה מתאים להקלטת מוזיקה בדרגת אינדי (שירה וכלי נגינה).

כעת, על היתרונות והחסרונות של אוזניות BeoPlay H8 בפועל, תוך התחשבות בהגדרה שלי לעיל ...

פרוס :

 • חיי סוללה טובים למדי, ונראה שהם מחזיקים מעמד לאורך זמן, לפחות אחרי 3 חודשים.

 • לעולם אין נשירה עם ה- BART 1 הקיסרי או ה- Homespot. הם עושים נושרים עם טלפונים עם אנדרואיד, אבל זה מאמין באנדרואיד. אני מאמין. . הכוסות נמצאות על האוזן, אך קלילות האוזניות מונעת כאבי עייפות באוזניים. הכוסות הן מהנוחות ביותר שניסיתי אי פעם.

 • ביטול רעשים פעיל מושלם ללא חפצים (כל כך נהדר לטבילה!). ביטול הרעשים הפסיבי הוא גם פנטסטי.

 • איכות הצליל עם AptX Low Latency שווה ל בעצם להתקנה קווית יוקרתית, ככל שאני יכול לשמוע. זה שילוב של אקוסטיקה איכותית, ANC מושלם, נהגים, (חוסר) EQ מוטה ב- DSP (זה שטוח מאוד) וקצב סיביות גבוה ודחיסת אובדן טובה מאוד של AptX Low Latency (אני מבין שזה להשוות לפחות ל- MP3, אולי עם יחסי דחיסה המתקרבים ל- AAC, והם משתמשים בקצב סיביות נדיב מאוד עם Bluetooth 4.0 ואילך).

 • פקדי המגע נראים מוזרים בהתחלה, אבל תתרגל אליהם. מציג ממשק אנושי נקי ונקי ללא כפתורים כלשהם (למעט מתג ההפעלה / כיבוי).

 • סוללה הניתנת להחלפה על ידי המשתמש. BeoPlay מוכרת סוללות חלופיות תמורת 50 דולר. אלה אמורים להחזיק מעמד זמן רב.

 • Bluetooth 4.2 - תומך בתקן ה- Bluetooth העדכני ביותר, וזה טוב לאמינות ולטווח, מכיוון שהם ביצעו כמה שיפורים חוזרים ב- 4.1 ו- 4.2 כדי למזער הפרעה לפרוטוקולים אחרים של 2.4 GHz ואפילו 4G LTE.

 • מטרה כפולה: אתה יכול לאחסן אותם בשקית או סביב הצוואר שלך ולקחת אותם בדרכים עם טלפון חכם, והם נהדרים לשיחות טלפון או להאזנה למוזיקה. אם יש לך טלפון חכם התומך ב- AptX Latency נמוך (יש כאלה), הם אפילו מתאימים למשחקים חכמים / טאבלטים בזמן אמת. עם זאת, אין צ'אט קולי בו זמנית.

חסרונות:

 • הגבלת Bluetooth: ללא לכידת A2DP ומיקרופון בו זמנית: (אבל זה לא ספציפי לאוזניה הזו. עד שגוף התקנים של Bluetooth יציג פרופיל דופלקס תקין, אנחנו תקועים עם המגבלה הזו.

 • עלות. הם בהחלט פריט יוקרתי, והתקנת משחק נכונה מחייבת רכישה של מיקרופון ומשדר Bluetooth AptX LL, שמעלה את העלות לטווח של 600 דולר + (500 דולר + לפחות 50 דולר עבור מיקרופון הגון + 50 דולר עבור מקלט). / p>

 • לאוזניות אלה יש כמה בעיות אמינות קוליות לאחר פער טווחים די קטן בין המקלט לאוזניות שלך. אני חושב שמקבל ה- BT באוזניה עשוי להיות Class 2 (10 מטר). אני יכול להיכנס לחדר הסמוך, אבל לפעמים אם אנסה לצאת למסדרון ויש קיר או שניים ביני ובין המקלט, הוא יתחיל לנשור. זאת עם מרחקים שמעולם לא גרמו להפרעה קולית עם SteelSeries H Wireless, כך שיש בהחלט פתרונות אלחוטיים שטווחם ארוך יותר מ- BeoPlay H8 (זו יכולה להיות מגבלה של Bluetooth, או שזה עשוי להיות מיוחד לפחיות האלה, לא בטוח). עם זאת, אם יש לך קו ראייה ישיר למשדר, לא אמורה להיות לך שום בעיה עד 10 מטר - רק כשאני מציב קיר או דלת ביני לבין BART 1 יש לי אמינות כלשהי בעיות.

מסקנה

אני בעצם שונא את הבנייה הפיזית של רוב האוזניות האלחוטיות "גיימינג" כי הם חושבים שזה מגניב להשתמש באיזה משולש או מצולע מוזר. צורה שלא מתאימה לאוזניי בכלל ומשאירה פערים עצומים לאוויר להיכנס ומפחיתה טבילה. בדרך כלל הם גם חסרים ANC, הם כבדים מדי ואין להם הפקת סאונד ברמה האודיופילית.

למרות שאני יכול להמליץ ​​על סיביר 800/840 אם תצליח להתגבר על חלק מהמגבלות האלה, האמיתי ההתקנה של "גיימר אודיופיל" בעיני היא עם BeoPlay H8. זה פשוט די יקר.

אה, ואני כבר לא עושה דברים קווית. אני מסרב לחווט אותי. זה נהדר להיכנס לחדר הסמוך או ללכת לשירותים ולעולם לא לפספס פעימה (במיוחד אם אתה מקשיב למשהו בשידור חי, כמו חדר Teamspeak או משחק בייסבול, ולא רוצה לפספס שום דבר).

עדיף אם תחלק מספר המלצות למספר תשובות, כך שניתן יהיה להצביע עליהן כל המלצה בנפרד.
Journeyman Geek
2016-08-17 10:44:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

היו לי כמה הצעות אחרות - קינגסטון הומלצה בחום, אבל היא לא הייתה זמינה בקניון שבדקתי, והיו כמה מותגים מוזרים שמעולם לא ראיתי במקום אחר בחנות המקומית שלי.

בסופו של דבר הלכתי עם Razer ManO'War. אני מודה, אחת הסיבות שקיבלתי את זה היא אסתטית - היא מתאימה היטב לאסדה השחורה שלי. עמ ' נראה שיש לו גם סרט בגודל הנכון.

Enter image description here

נתחיל בתכונות שאני לא אזכור בשאלתי המקורית (שחלקן חסרות תועלת). אני קצת אוהד רייזר ולכן העובדה שהדיבורית האישית עובדת עם סינפסה היא כנראה תכונה. הוא תומך באודיו 7.1 (חיקוי תוכנה).

יש לו מה שאומרים לי שהם בקרי עוצמת הקול הסטנדרטיים על האוזניות עם דחיפה לשקט, והוא משתלב היטב עם מערכת הפעלה על המסך עבור שניהם. האוזניות נשלפות, ואומרים לי שאיכות הצליל מקובלת. (בהתחשב שהשתמשתי בעבר ב- SM 57, לא ציפיתי ל שיפור ). הטעינה מתבצעת באמצעות USB, ו- ManO'War מגיע עם 'dock' קטן עבור המשדר שלך, וכבל טעינה מסוג USB, שניהם כבל קלוע 'רך' רגיל שמשתמש בו Razer.

I ' מ 'משמשות לאוזניות פחות איכותיות / מקצועיות. ManO'War מרגיש קליל, אם כי נראה שהפלסטיק נמכר. אומרים לי שרוב התכונות די סטנדרטיות. איכות הצליל מקובלת - היא עוברת את הבדיקות המהירות הרגילות שלי. הייתי רוצה ש ריפוד קטן יותר על סרט הראש, אבל זו העדפה אישית. זה נראה בסדר בשימוש רגיל.

אתה יכול להשתיק את המיקרופון על ידי לחיצה על לחצן עוצמת הקול (וזה שימושי), וזה מדליק נורה אדומה בקצה המיקרופון כדי ליידע שהוא מושתק. .

בשימוש, זה מרגיש בקושי שם. אני משתמש בו ב'ברירת מחדל 'ללא הרחבה ואין התכווצות. זה יושב מעל ראשי בנוחות, וחתיכות האוזניים מתאימות מספיק.

נראה שזה עיצוב גב פתוח ומוזר - אני יכול לשמוע מה קורה סביבי, אבל אני לא שם לב לדליפה רבה. כשאני לא לובש את זה.

זה עובד טוב למרחקים שאני צריך ומתאחד מהר מאוד.

דברים שאני לא אוהב? Chroma נראה חסר טעם, אלא אם כן אני מקבל מראה מעל המסך כמו שאני ממשיך לאיים עליו, אני לא ממש יכול לראות את זה. בהתחשב בכך שהם אלחוטיים, אני פשוט מכבה אותם. יש מעין סיבוב מוזר על חלקי האוזן; הם מסתובבים בכיוון 90 מעלות, לא אחרת.

היכולת לבדוק את רמת הסוללה ללא יישום תצורות הסינפסה הייתה נחמדה, אבל אני מריץ את זה בחלונות, ובכל מקרה משתמש בסינפסה לדברים אחרים.

אציין שאלה פשוטו כמשמעו בקצה התקציב שלי ב- RRP.

-_- הלוואי שיכולתי להרשות לעצמי כאלה, כרגע אני משתמש בסט של צבי ביץ 'DXL1. מיועד ל- Xbox 360, אבל היי אופטי פנימי ו- 5.1 סראונד וירטואלי ...
חנות החומרה שלי אמרה לי שבמלחמת Man O 'יש רק 60 מ"מ בחלל. ביקשת 70 מ"מ. מה נכון?
Pyroglyph
2017-08-01 19:55:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קניתי את Plantronics GameCom 788 כאוזנייה הראשונה שלי וכל אוזניות אחרות שניסיתי אחרי פשוט הרגישו ונשמעו נורא. זו הרכישה הטובה ביותר שקשורה לאודיו שעשיתי אי פעם מלבד צגי הסטודיו שלי.

לעולם לא אוכל לחזור לאוזניות אחרות.

איכות הצליל נהדרת ואיכות המיקרופון היא באמת מדהים. יש לי מיקרופון באיכות שידור ויש כמעט אפס בולט ביניהם.

כמו כן, מנהלי ההתקנים של דולבי שמגיעים איתו פשוט גורמים להכל להישמע הרבה יותר טוב. אני לא יכול להתמודד עם זה שהוא לא פעיל יותר.

ורק שתדעו, GameCom 780 ו- 788 זהים לחלוטין. ההבדל היחיד הוא העיצוב. בבעלותי שניהם.

פרטים טכניים:

 • מתחבר באמצעות כבל USB (עובד גם עם קונסולות)
 • כוסות פתוחות מעניקות בימת סאונד גדולה יותר
 • לא בטוח ממה עשויים ריפוד האוזן וסרט הראש אבל הוא נושם ונוח.
 • מחיר סביר מאוד של בין 30-50 ליש"ט בהתחשב באיכות
 • מורשה טכנולוגיית Dolby 7.1 סראונד שאני לא מבין אבל הכל נשמע הרבה יותר טוב עם האפשרות מופעלת

דף מוצר רשמי

זו תשובה טובה. כדי להפוך את זה לטוב יותר, אתה יכול להוסיף לו עוד כמה פרטים בבקשה? איך הוא מתחבר למחשב (שקעי USB, 3.5 מ"מ, אלחוטי וכו ')? האם הריפוד מכוסה בבד? האם הם כוסות פתוחות או סגורות? מה לגבי עלות? התשובות לשאלות אלו יעזרו מאוד ל- OP, ואולי לכל אחד אחר שיחפש אחר משהו אחר כך.
בוצע ונעשה (^ _ ^) ב


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...