שְׁאֵלָה:
צג 4K לתכנות
Darthg8r
2017-02-14 11:18:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מפתח תוכנה שמחפש עוד נדל"ן בשולחן העבודה שלי. אני משחק במשחקים מזדמנים, אבל לא כמו שהייתי רוצה. התקציב שלי הוא בערך 1k. אני חושש שאם אקבל אחד קטן מדי, בסופו של דבר אצטרך להגדיל את הטקסט כדי שאוכל אפילו לקרוא את קוד המקור שלי. אם אקבל אחד גדול מדי, אצטרך לסבול מבעיות בצוואר.

28 אינץ '? 30 סנטימטרים? 32 סנטימטרים? משהו אחר? יש לי GTX 1080, האם זה משנה אם זה צג G-Sync או V-Sync?

מצאתי את הרשימה הזו של צגי G-Sync 4k, אבל הביקורות די דלילות.

enter image description here יש הצעות?

גודל המסך, במידה מסוימת, מבוסס על דעה. אבל זה גם תלוי כמה רחוק אתה מתכנן להיות מהמסך כשאתה משתמש בו. כמה רחוק מהמסך שלך אתה מתכנן לעבוד?
מצטער, איך שאלה זו אינה נושא בנושא Hardware.SE?
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
Journeyman Geek
2017-02-14 19:06:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

על פי המקורות שלי (ו- יש לי תשובה מפורטת בנושא SU בנושא, כולל גרף שימושי וקישורים לגיליון אלקטרוני) - 27 "נאה * יפה" קרוב לממתק עבור שימוש במחשבים אישיים.

אני משחק על 980TI ברזולוציה זו (וזה בסדר) אבל הסעתי 4k60 מכרטיסי מסך ישנים / פחות יוקרתיים בהרבה. אני לא משתמש ב- gsync (שזה מיועד בעיקר למשחקים) ו- vsync אינו קשור. באופן אישי אני לא חושב g-sync יהיה כל כך שימושי כאן.

באופן אישי הייתי מציע את ה- dell P2715Q. יש לי אחד ו מפואר . זה "הנקודה המתוקה" 27 "שמתאים בדיוק למרחק שאני יושב בו - בערך 1.25 מ '. ה- IPS שלו (וזה חשוב מבחינת איכות הצבע) ומגיע מכויל מהקופסה.

המבקר רואה אותו כ- הטוב ביותר צג 4k של בכל גודל - ובמחיר סביר שלו בהשוואה לרוב האפשרויות.

יש לו את ה יסודות - זוג יציאות DP 1.2 (מיקרו אחד ותקן אחד) ועוד אחד שיאפשר לך לשרשרת חיננית (אל תשרשר לזרן), HDMI / MHL (4k30 בלבד) במקרה אתה צריך לחבר התקן שאינו למחשב.

יש לו גם כמה דברים נחמדים כמו רכזת USB 3.0 מובנית ויכולת ה לכבות את נורת החשמל כאשר היא נמצאת בשימוש זה נשמע כמו דבר מינורי אבל זה מדהים.

זה מגיע גם עם מעמדי ה- dell - שהם הכי טובים בתעשייה ומאפשרים להטות, לסובב ולהתאים גבהים להעדפותיך. אתה יכול להחליף טריוויאלי אלה עבור תושבות VESA סטנדרטיות עבור תושבות קיר או רב צג, או מעמד צג dell 2.

גופנים ניתנים לקריאה (בשינוי גודל של ממשק משתמש של 150% בחלונות 10) ו ברצינות פריכים. איזה תוכן 4K שבדקתי עד כה נראה גם נהדר. ביסודו של דבר חרשתי כמה רומנים וכמה מאות תשובות להחלפת סטאקים על כך וזה בכלל לא מייגע. שיחקתי על זה (אם כי 980TI שלי לפעמים מחרחר במהלך סצנות תובעניות במיוחד)

אני משתמש ב- P2415Q כפולים ואוהב אותם. צגים זולים ונהדרים; צגי P2 * 15Q מדהימים!
Gram
2017-02-19 00:41:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש בשתי סמסונג UE590D וממליץ על 4k הן לתכנות והן למשחקים. אני מפעיל את Visual Studio ומגוון גדול של משחקי קיטור.

המלצות

 • השתמש בגודל 30 "או 27" / w בהגדרת שולחן קרוב. בסופו של דבר אני מתקרב מדי פעם, אולם גם עם זום אני שומר מצב מסך אמיתי (עם כל שאר התפריטים ב- Visual Studio).
  • אם אתה הולך עם 32 אינץ 'ומתכנן למסכים מרובים בטוח שיש לך את השולחן מחדש כדי לתמוך בו.
 • השתמש ב- GPU בשרני, אתה נראה לכסות את זה ב- gtx 1080.
  • אני פועל 980-ti ועל רצפי פעולה כבדים יורד קצב המסגרות שלי. אני חושב ש- G-Sync יעזור אבל GPU טוב יותר יעזור יותר.
 • אל תשתמש קנה מידה של חלונות, דברים שאינם בקנה מידה של 100% חלונות נראים מרוחים. כמו כן אם אתה משתמש במסכים מרובים ואחד אינו זהה ברזולוציה זה גורם להרס כאשר אתה מעביר חלונות על פני המסכים.
  • רוב התוכניות (Chrome, Visual Studio וכו ') יכולים להתמקד בכוחות עצמם בעזרת Alt + גלילה בכל מקרה, האפליקציות עושות שינוי גודל עבודה טוב יותר מאשר חלונות.
 • השתמש ביציאת התצוגה במקום ב- HDMI, מסכים מסוימים תומכים במפרט HDMI 2.0 (4k-60fps) אולם רבים אינם תומכים.
 • בדוק אם יש VES תמיכה, אם ברצונך להתאים אישית את פריסת השולחן שלך, VESA מאפשר אפשרויות רבות לעמוד לצד שלישי. עזרה זו אם אתה מעוניין בהגדרת מסך מרובה.
 • הדגמי את המסך אם תחילה תוכל, נסה גם את לוחות ה- TN ו- IPS.
  • המסך שלי הוא TN, מסכי IPS אכן נראים הרבה יותר טובים. (לדוגמא שחורים נראים כהים יותר), הייתי רוצה לראות את הצג קודם כדי לבדוק זאת לפני שרכשתי את שלי.
 • וודא כי למסך שלך יש תגובה טובה של ms. זמן, מסכים שלוקח זמן רב להגיב אינם מעבירים פעולה (משחקים) בצורה טובה ומקרים שרבים מרגישים חולים לאחר שעות צפייה ארוכות.

אולי כבר ידעת את הדברים האלה, מועיל אם לא עשית זאת. בהצלחה בתוכניות ה -4,000 שלך.

Yisroel Tech
2017-02-14 13:06:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לדעתי, כדי להציג קוד / טקסט על מסך 4K ללא זום (ומכאן "הנדל"ן יותר"), אינך יכול להסתפק בגודל מסך קטן יותר אלא לעלות עד 32 "

אך אינך צריך להוציא 1300 $ (שאינו מהתקציב שלך) עבור Acer 32 ". בדוק את BenQ BL3201PH המהווה מעולה בגודל 32 אינץ '4K במחיר סביר יותר, אך עדיין יצירה טובה מאוד.

זו הייתה 32 היחידה ב- רשימת מיטב צגי 4K מבית Engadget. וכאן הם מתארים את זה:

BenQ BL3201PH הוא חיה. זה צג 4K הטוב ביותר שאתה יכול לקנות אם יש לך מקום על שולחן העבודה שלך למסך 32 אינץ '. היתרון הגדול ביותר של צג 4K ענק הוא שאולי לא תצטרכו לשנות את קנה המידה של התצוגה כשאתם מריצים את הרזולוציה המקורית שלו. בדרך זו, תוכלו להימנע מאחת הבעיות העיקריות המציקות 4K - אפליקציות צד ג 'שנראות מכוערות, מטושטשות או קטנטנות מכדי להשתמש בהן כאשר Windows ממצה את הפריטים שעל המסך. צגי 4K שהסתכלנו עליהם, ה- BL3201PH מציע את השילוב הטוב ביותר של מחיר וביצועים, שפע קישוריות, כל ההתאמות הארגונומיות הנכונות ומבחר טוב של תכונות במסך תצורה קל לניווט.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...