שְׁאֵלָה:
כונן תקליטונים לקריאת דיסקים ישנים
Mark
2016-05-03 07:09:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מחפש כונן תקליטונים לקריאה וארכיב ערימה גדולה של תקליטונים ישנים. בגלל גילם, אני מצפה שרבים מהדיסקים יהיו עם שגיאות. אני מתכנן להשתמש ב- ddrescue כדי ליצור תמונות של הדיסקים האלה כדי לבצע שחזור נתונים ב: ddrescue מנסה לשחזר מגזרים רעים על ידי קריאה חוזרת ונשנית, אז אני צריך כונן שזכה ' לא להחמיר את המצב כאשר הוא קורא את הדיסקים.

  • תמיכה ב- 3.5 אינץ 'IBM-PC HD ו- DD תקליטורים
  • חייב להיות תואם ל ddrescue ( לא אמור להיות להיות בעיה, אבל אתה אף פעם לא יודע)

אופציונלי:

  • תמיכה ב- 5.25 "תקליטונים

ממשק: USB מועדף, אבל אני יכול לעבוד גם עם ממשק תקליטונים פנימי סטנדרטי.

הם היו בעצם מרכיבי סחורה כשהם היו נפוצים, ונבדלים כמעט זה מזה. לא בטוח אם הם בכלל מוכרים אותם חדשים. כמובן, כנראה שיש פינה כהה ועמוקה שבה אנשים מדברים ואוסרים כונני תקליטונים * טובים * לדברים כאלה.
אחד תשובה:
ivaan
2016-05-11 14:57:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מצאתי רק פיתרון אחד התומך בתקליטורי HD ו- DD. אין מידע על תאימות ddrescue אך לא הצלחתי למצוא מידע זה בכונן תקליטונים שבדקתי.

Floppy Drive

תכונות :)

  • 1.44MB / 720k תמיכה
  • ממשק USB
  • PnP

מסקנה :

זה למעשה די יקר אבל אם אתה רוצה להיות בטוח ש- FDD תומך בדיסקטים של DD ו- HD אתה בטוחים במאת האחוזים במוצר זה. אם אתם מחפשים פיתרון זול יותר אולי יש אפשרות למצוא משהו מיד שנייה ב- eBay או אחר כמו פורטל ebay, אך אם המחיר אינו גבוה עבורכם, אמליץ על פיתרון זה.

5.25 "מחשבות:

עבור תקליטונים של 5.25" אני ממליץ על שאלה אחרת מכיוון שאין FDD התומך בשני הפורמטים הללו ועונה על כל הדרישות שלך.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...