שְׁאֵלָה:
מדפסת הזרקת דיו במשרד הפנים
Burgi
2016-05-06 20:39:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מחפש מדפסת למשרד ביתי מכיוון שה- HP C310 הנוכחי של אמי מת לחלוטין, ראש ההדפסה נכשל והם לא מצליחים למצוא חלקים חלופיים.

הדרישות הן כדלקמן:

  • חייב להיות מסוגל להדפיס באיכות הצילום
  • חייב להיות רב תפקודי (מדפסת וסורק)
  • הדיו חייב להיות זמין כצבעים נפרדים
  • לא יכול להיות Epson
  • מחיר בטווח של £ 100 - £ 150

האופציונלי שנחמד להיות:

  • WiFi
  • חריץ לכרטיס SD
  • תצוגת מסך מגע

הומלץ לי על ידי איש תיקון המדפסת כי עלינו לשקול מדפסות שראשי ההדפסה מובנים במחסניות, האם זו עצה נשמעת?

היתרון של ראשי הדפסה המובנים בעגלות הוא שאתה מקבל ראש הדפסה חדש עם העגלה שלך. זה מעולם לא היה בעיה עם אף אחת מהמדפסות שלנו.
האם אוכל לשאול מדוע אסור שזו תהיה Epson?
לאמי יש ניסיון גרוע במיוחד (איכות בנייה, שמישות ואיכות הדפסה) עם מדפסות Epson בשנים האחרונות. המילים המדויקות שלה היו * "אני לא רוצה עוד אחד מהאפסונים הארורים האלה" *.
אחד תשובה:
Burgi
2016-05-10 07:08:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בסופו של דבר הלכנו היום לחנות מחשבים מקומית כדי שאמי תוכל לבדוק פיזית את המדפסות. אעביר ריצה קצרה על המדפסות בהן הסתכלנו, זה עשוי לעזור לאחרים בבחירתם.

אמי כבר החליטה שיש כרטיס SD זה חובה ולא נחמד שיש.

HP / p>

בחנות היו מגוון מכובד של מכשירי MFP של HP אולם לאף אחד מהם לא היו כל הדרישות. הם חסרו דרישה אחת או שתיים שונות. לדוגמא, לאחד היו 4 צבעי דיו, אך חסר חריץ לכרטיס SD, כאשר לאחרים היו כל הדרישות, אך הדיו הצבעוני היה במחסנית אחת.

איכות הבנייה הייתה די מוצקה בכל הדגמים. והמחירים היו דומים בערך עם ממוצע גס של כ -120 ליש"ט.

Epson

נראה שבחנות יש מגוון די גדול של מדפסות Epson, רבים בתקציב או פחות. ניסיתי להתעקש שלפחות עלינו להסתכל עליהם למען ההגינות, אך הושלטתי יתר על המידה. אני רק מזכיר אותם כאן כאיזון.

אח

היו שני מכשירי Brother שענו על הדרישות שלנו מלבד איכות הבנייה. דגמי התצוגה נראו עלובים ודקיקים, במיוחד בהתחשב במחיריהם גבוהים למדי. עם זאת, שניהם נכנסו לרשימה הקצרה שלנו מכיוון שהם יכלו להתמודד עם נייר A3. בסופו של דבר הם הוזלו מכיוון שהרגשנו שהם לא יעמדו בשימוש רגיל.

הדגמים ששקלנו היו:

אחר

החנות הלכנו רק מדפסת סמסונג אחת ומדפסת לקסמרק אחת זמינה. לסמסונג לא היה חריץ לכרטיס SD והוא היה מחוץ לתקציב ולקסמרק הייתה מדפסת עצמאית ללא יכולות סריקה.

Canon

עזבתי את קנון עד האחרון כי בסופו של דבר קיבלנו מכשיר של קנון. איכות הבנייה של כל מוצרי הקנון, אפילו 50 הקילו התחתונים, הייתה מצוינת. בדומה לזו של HP.

גם התרשמנו מאוד מפילוסופיית העיצוב שהייתה בעקבות מדפסות הביניים, הן נראו "לא רציניות".

השתיים הגיע לרשימה הקצרה שלנו היו:

מדובר במדפסות כמעט זהות אך בסופו של דבר בחרנו ב Pixma MG6851 . הדברים שהניפו אותו היו העובדה שהוא נמכר במחיר של 80 ליש"ט ופחות דיו. אמי דאגה שהמחסנית ה"אפורה "הנוספת ב- MG7751 תייקר את הדיו בטווח הארוך, למרות שהעדיפה את המראה המינימליסטי על MG7751.

העגלה הנוספת משמשת בעיקר להדפסת תמונות IIRC. ואני יכול להעיד על האיכות של קאנון. לא פרסמתי כאן תשובה מכיוון שהמדפסת שלנו היא דגם ישן שנמשך ונמשך כבר עידנים;)


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...