שְׁאֵלָה:
מקלט A / V עבור HDMI, כניסת שמע אופטית
TheWanderer
2016-05-07 22:58:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

(סליחה על הכותרת, אבל אני די בור בכל הקשור לציוד בידור ביתי)

לאחרונה קיבלתי טלוויזיה בגודל 48 אינץ 'TCL Roku להחליף טלוויזיה מקרן 59 "סוני. זה די נחמד, עם תמונה טובה אחרי קצת התעסקות ועם הגמישות של תוכנת Roku, אבל יש לה בעיה; הצליל משאיר הרבה מה להיות רצוי.

בגלל זה, אני חושב לחסוך כדי להשיג מערכת סאונד חיצונית. אני מבין שאני יכול ללכת בכל אופן ולקבל איזושהי מערכת סאונד 5.1 או 7.1.

מכיוון שלטלוויזיה יש שקע שמע 3.5 מ"מ ויציאת שמע אופטית, הפעלת אחד מאלה למערכת היקפית אינה באה בחשבון, במיוחד מכיוון שלפחות שקע 3.5 מ"מ מוציא צליל באיכות נוראה .

אני מאמין שמקלט A / V כלשהו יהיה האפשרות הטובה ביותר. זה יצטרך להכיל 3 כניסות HDMI (לפחות), אולי כמה כניסות מרוכבות, ושמע אופטי כדי שהתכונות החכמות של הטלוויזיה יוכלו להפעיל צליל למערכת.

הבעיה שיש לי הוא חוסר ידע מוחלט כיצד לחפש את מה שאני צריך. האם למקלטים יש יכולת לפעול כמעין מתג עבור הכניסות, רק צורך בכבל אחד לטלוויזיה? האם הם עובדים כמעבר מעבר?

אין לי מושג איך לחפש אחד, ואני לא יודע אם זה בכלל המקום הנכון לשאול (או אם שאלתי נכון), אבל אני יותר מאשר מוכן לכתוב מחדש את השאלה אם זה עוזר למישהו לעזור לי.

אחד תשובה:
NZKshatriya
2016-10-11 08:33:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ככל שמקלטים עוברים דרך HDMI, כן הם נמצאים בשוק.

כרגע אני משתמש ב- Denon AVR-1513 כדי לנתב את הפלט מהמחשב / Xbox One שלי, ל- HDTV שלי באמצעות HDMI. ליחידה הספציפית הזו יש 3 כניסות עם יציאה אחת ככל שמגיע ל- HDMI, יחד עם יציאות אופטיות / קואקסיאליות / RCA / שהייתם מצפים לה.

המכרה שלי היא מעט תחתונה ולכן יש לה רק מחברי סיכה בזמן ביחידות סוף גבוהות יותר יש חיבורי פוסט קשורים.

הדגם שכרגע הופסק, אך אני ממליץ על זה שבסופו של דבר התקנתי עבור הוריי: Denon AVR-S500BT

יחידה זו עשויה / אולי לא לענות על צרכיך במדויק, אך אני מקווה שלפחות תביא אותך לכיוון הנכון.

5 מחברים מפתים, אבל $ 259 די גבוה. הטלוויזיה עצמה עמדה על 348 דולר.
מבחינת ההוצאה. יש בשוק יצרנים / דגמים פחות יקרים. הטלוויזיה שלי הייתה אגב פחות יקרה מהמקלט שלי. החלק העליון של מקבלי הקו לעומת זאת יכול להגיע, ובכן, פשוט לחפש את [Anthem MRX 1120] (http://www.crutchfield.com/p_973MRX1120/Anthem-MRX-1120.html) ממבט סביב הרשת, המחירים הנמוכים ביותר שאני יכול למצוא הם בסביבות 170 $, אך אינם נבדקים היטב על ידי הבעלים. יש לי נטייה לא להמליץ ​​על דברים הנמצאים מתחת ליחס מסוים של ביקורות חיוביות ושליליות, ללא קשר למחיר.
הממ. אני מניח שאצטרך לחסוך לזה. קיוויתי שפשוט לא חיפשתי את הדברים הנכונים. תודה על העזרה.
ישנן גם כמה מערכות רמקולים שיש בהן אופטי. אעשה עוד קצת מבט אחרי שאטפל בחצר, ואעביר חלק מהעבודות שלי בקולג '.
סוף סוף חוזר לזה. העליתי את נקודת המחיר מעט מכיוון ששליטה ברשת תהיה נוחה. כרגע זה בין [Onkyo] (https://www.amazon.com/Onkyo-TX-NR646-7-2-Channel-Network-Receiver/dp/B00WM1V9KU/) לבין [ימאהה] (https: // www .amazon.com / Yamaha-RX-V679BL-7-2-Channel-MusicCast-Bluetooth / dp / B00VIRG3GO /).


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...