שְׁאֵלָה:
יש אלטרנטיבות של פטל פי עם USB 3, Gigabit ואולי אפילו SATA?
Stefan Kern
2016-10-05 19:06:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עד כה אני אוהב את כל פטל הפטל שיש לי בבית (1, 2, 3 ו -2 אפסים) אבל החלטתי לבנות ענן קטן משלי בבית.

מאז לפטל אין USB 3 ויציאת Gigabit זו לא תהיה האופציה הטובה ביותר למשימה זו. מהירות האינטרנט שלי בבית אולי לא הכי גדולה אבל כשאני בבית מנסה להעביר קבצים אני אכן רוצה את היכולת המלאה של 1 GBit / s.

אז אני רוצה אלטרנטיבה עם ...

  • יציאת Gigabit
  • USB 3.0
  • (אופציונלי) SATA
  • (אופציונלי) מעבד מבוסס x86 עבור Windows
  • פחות או יותר מ 100 € (או $)

יש המלצות? כבר חיפשתי בגוגל אבל עדיין לא מצאתי אלטרנטיבה טובה. תודה מראש!

בדוק כאן - http://www.jaguarboard.org/index.php/products/product_show/jaguarboard-industry-first-x86-based.html x86 מתחת לגיל 100.
@JIV זה טוב לדברים עתירי מעבד (Atom היא סוג של עוצמה בהשוואה לליבות RPi), אך היעדר USB3 ו- Ethernet של Gigabit הופכים אותו לשרת קבצים גרוע.
כן בטח. מה לגבי http://shop.udoo.org/eu/preorder-x86.html?___from_store=other&popup=no אבל הם פשוט מזמינים מראש. בכל מקרה הייתי שם גם כן בעבר, ניסיתי לבחור מחשב לוח יחיד לשרת שלי אבל החלטתי לבנות אותו כ- mITX. עכשיו יש לי 6 יציאות SATA ו- RAID1 פועל - לא יהיה אפשרי עם לוחות יחיד
@JIV כן, אני יושב כאן ומנסה לקבל גם החלטה. זה מצחיק שמחשב mITX הגון עם מארז וכל השאר יעלה בסביבות 200 דולר, בערך כמו לוח יחיד עם אותם מפרט בסוף;)
שתיים תשובות:
Dmitry Grigoryev
2016-10-05 20:47:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ODROID-XU4 חסר את התכונות שסימנת כאופציונאלי, אך יש לו את כל מה שאתה צריך והוא נמכר ב 74 $ בעת כתיבת שורות אלה (עם משלוח ברחבי העולם) באתר hardkernel, למרות שקישור החנות אינו ' נראה שלא עובד. בכל מקרה, ניתן למצוא אותו בקלות ב- eBay ובאתרים דומים.

הממ, נראה נחמד עד כה! יש המלצות אחרות עם מעבד מבוסס x86 הבא? אני רק סקרן :)
אם ביצועים אינם נושא גדול, אתה יכול להשתמש באמולטור [exagear] (https://eltechs.com/product/exagear-desktop/) כדי להריץ קוד x86 ב- ARM (למשל [אני משתמש בו] (http: // travel .stackexchange.com / q / 59110/37380) להפעלת Heroes of Might and Magic 3 על בננה פרו). הם אומרים שאתה יכול אפילו להפעיל את [Skype ב- ODROID] (http://forum.eltechs.com/viewtopic.php?f=4&t=70) באמצעות זה.
ובכן exagear נראה נחמד, עצוב שזה עולה כסף אבל היי, לא הכל בחיים יכול להיות בחינם :)
Jorge Toledo
2017-07-18 17:37:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם שקלת NUC נמוך למקרה זה?

כנראה מאוחר מדי כאן, אבל יש לי את אותו מקרה שימוש ורציתי לשתף את הפתרון שלי ולראות אם הצלחת למצוא חֲלוּפָה. לאחר שהסתכלתי מסביב ולא מצאתי חלופות לוח בודדות, נתקלתי בכמה NUCs תחתונים שעשויים לעבוד למשימה, כמו Gigabyte GB-BACE-3000 Brix. זה לא בדיוק אותו סוג של מכשיר, אבל הוא מסמן את כל התיבות שלך תוך צריכת חשמל נמוכה מאוד.

  יציאת Gigabit: 1USB 3.0: 4 (אופציונלי) SATA: 1 (אופציונלי) מעבד מבוסס x86 עבור Windows: כן תחת או מעט מעל 100 € (או $): כן   מראש>


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...