שְׁאֵלָה:
האם יש שלדה שמקבלת לוח NUC אך מכילה יותר מכונן אחד?
T.J.L.
2016-02-26 03:41:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני בוחן אפשרויות למערכת אחסון מחוברת לרשת, אבל אני רוצה לקבל שליטה מלאה על החומרה, כך שמערכת ארוזה מראש אינה פיתרון בר-קיימא.

הגודל אינו מהווה דאגה משמעותית, אך יש לי גישה ליחידות Intel NUC בחינם, לכן ברצוני לעשות שימוש באחת מהן (המודל הספציפי הוא משהו שאוכל לבחור בזמן שאחליט להשיג אותו). ישנם בקרי RAID מיני מסוג PCIe כמו יחידת סיבה זו שבהם אוכל להשתמש כדי לחבר כוננים זוגיים.

מה שנראה לי שלא מוצא הוא מארז שיכול לקבל לוח NUC אבל יש מקום לשניים (או אפילו יותר טוב, לשלושה, מכיוון של- NUC יש יציאת SATA משלו) כונני 2.5 "או 3.5". כל שלדה שראיתי מתאימה רק לכונן 2.5 אינץ 'אחד.

NUC בהחלט לא בא בחשבון, כמה קטנה היחידה צריכה להיות? האם יש לך מגבלות עלויות?
@PeterZhu שיניתי את השאלה כדי להתייחס לגודל, כלומר זה לא ממש משנה. העלות היא לא עניין ענק במיוחד, אבל היי ... אם אוכל להשיג NUC בחינם, מדוע לא לנסות להשתמש בה? זה מיועד לשימוש אישי, ולא לכל דבר שצריך לחזור עליו.
אני לא מוצא מקרי NUC המאפשרים כוננים מרובים בגודל 2.5 אינץ '. תמיד תוכל לבצע את שיטת דביק סרט הגטו או לעצב מארז בהתאמה אישית ולהדפיס אותו בתלת ממד.
כנראה לא הרעיון הכי טוב, אבל אתה יכול לייצר מארז בהתאמה אישית, ממתכת או מעץ.
אחד תשובה:
Nobody
2016-08-10 18:22:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אולי כדאי לבחון מארזי כוננים בגודל 3.5 אינץ '. יש לי אלומיניום שהוא מעט גדול ממדי עבור כונן בגודל 3.5 "ויש לו גודל בדיוק המתאים ללוח NUC וכמה כונני 2.5" ( גובה של 30 מ"מ בסך הכל). Picture of mine. יש לו אפילו נורית LED (זה הכבל שאתה רואה) ומעין מזחלת שעליה אוכל להרכיב דברים.

זה יכול להיות משהו שאתה באמת יכול להזמין תמורת 15 $, אבל באמת התכוונתי לתת ייעוץ כללי ולא מוצר ספציפי.

זה אמור להיות

  • אלומיניום כך שהוא מעביר חום החוצה
  • רצוי שיהיו מזחלות מסוג זה כדי שתוכל לדפוק את לוח ה- NUC עליו ועדיין להוציא אותו מהמקרה
אם אתה מתכוון להמליץ ​​על רכיב זה, עליך לכלול את שמו ורצוי קישור אליו.
@ArtOfCode ניסיתי להמליץ ​​על רכיבים כאלה באופן כללי - אני לא חושב שזה כבר זמין, הוא בן 5 שנים.
תשובות @Nobody בדרך כלל צריכות להמליץ ​​על פיסת חומרה ספציפית אחת, ולא על מחלקה כללית. מחשבות כלליות יכולות להיכנס לתגובות.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...