שְׁאֵלָה:
מצלמת USB ברזולוציה נמוכה
Jeremy
2017-02-07 01:57:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתי רוצה מצלמת אינטרנט מסוג USB עם רזולוציה נמוכה, אולי משהו כמו 160x120 ובוודאי מתחת ל -640x480. זה לא צריך להיות זול, אז משהו שתומך במגוון רזולוציות בחומרה יעבוד בסדר.

הוא יוחבר למחשב שמישהו אחר שולט בו, כך שאני לא יכול לשבש בקלות מכשיר ברזולוציה גבוהה יותר בתוכנה. מצלמה המייצרת תמונות ברזולוציה גבוהה יותר אך למשל. דחוס בכבדות או איכשהו מסונן יעבוד גם (אך רק אם העיבוד נעשה בחומרה). הוא ישמש בבית בתוך תנאי תאורה רגילים.

תודה רבה על כל המלצה מראש.

חדש או משומש? חלונות, מק, לינוקס? יש דרישות לקצב פריימים?
לא אכפת לי אם משתמשים בו או לגבי קצב המסגרות. זה רק צריך לייצר פלט מקורי ברזולוציה נמוכה. אשתמש ב- Windows, אם כי אני חושד שכל פתרון שאינו מסתמך על צמצום הרזולוציה במנהל ההתקן, ככל הנראה יתמך על ידי כל מערכות ההפעלה.
מדוע אתה זקוק למצלמה ברזולוציה נמוכה? אני שואל כי אולי נוכל למצוא אפשרויות שונות ממה שחשבתם אם אנו יודעים מה אתם מנסים להשיג.
שתיים תשובות:
BigElittles
2017-02-07 21:39:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אז. מצאתי את SABRENT SBT-WCCK USB 2.0 מצלמת אינטרנט צבעונית עם מיקרופון אודיו מובנה

הרזולוציה היא 352 x 288

החלטתי להמשיך לחפש למצלמת רשת ברזולוציה נמוכה יותר אז חיפשתי כמה מצלמות הרשת הראשונות שיצאו לשוק. מצלמת הרשת הראשונה שזמינה מסחרית הייתה של חברה בשם quickcam. ה- QuickCam המקורי סיפק רזולוציה של 320x240 פיקסלים עם עומק בגווני אפור של 16 גוונים ב -60 פריימים לשנייה, או 256 גוונים ב -15 פריימים לשנייה. מעבר ליציאה טורית.

פעם ראיתי שגם מצלמות הרשת הראשונות היו ברזולוציה טובה יותר ממה שאתה מחפש ... הגעתי למסקנה שמצלמת האינטרנט של usb 2.0 של Sabrent היא ככל הנראה הכי קרובה שאתה נמצא. מה אתה מחפש. אלא אם כן אתה מכין בעצמך.

מקווה שזה יעזור, ואני באמת חושש מדי לשאול מדוע אתה זקוק למצלמה כל כך גרועה.

ככל הנראה, אתה * יכול * לעשות רע יותר ;-) בחלק ממצלמות ה- USB המוקדמות יש חיישן 352x288, אך יכול היה לעשות רק רבע מזה (176x144) בעת הזרמת וידאו. קשה להיות בטוח כי היצרן המקורי כבר לא מפרסם את המפרט, אך גוגל חושבת שזה המקרה. תודה רבה על תשובתך, אני מקווה לעדכן זאת בעוד שבוע-שבועיים כשתגיע מצלמת הרשת שזה עתה קניתי ואוכל לבדוק שהיא באמת מייצרת כתם לא ברור :-)
קנית את המלצה שלי? זה יהיה הגיוני, וידאו באיכות נמוכה יותר מתמונות סטילס ... הם בטח הורידו את הרזולוציה לשיפור מסגרות ... איזה עולם מטורף אנחנו חיים.
0-60FPS
2017-02-07 07:23:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ייתכן שתסתכל ב מצלמת האינטרנט C210 של Logitech. ניתן לרכוש אותה ב- Amazon.com תמורת כ- $ 23 כאן.

זה מתאים לכולם מהדרישות שלך:

  • יש פלט וידאו ברזולוציה נמוכה של 360p
  • ניתן להשתמש בו במערכת הפעלה של Windows
  • משתמש בפלט USB
תודה רבה על תשובתך. הרזולוציה היא למעשה 640x480, אז קצת יותר מדי טובה למטרותיי: - אני זקוק למשהו שלא ניתן לייצר תמונה טובה על ידי התאמת מנהל ההתקן / תוכנה אחרת במחשב אליו הוא מחובר.
רק תדביק מעט ניילון על העדשה ...
@Jeremy אתה אמור להיות מסוגל להגדיר את הרזולוציה ל- 360p.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...