שְׁאֵלָה:
נקודת הגישה האלחוטית הטובה ביותר לסביבת HOT
Matt Murrell
2016-09-07 01:10:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מחפש להרחיב את ה- wifi למוסך צמוד קרקע שנמצא במרחק 200 מטר מהבית שלי. סככת המתכות אינה מבודדת או מבוקרת אקלים, ויכולה להיות די חמה במהלך הקיץ בפלורידה.

האם מישהו יכול להמליץ ​​על גישה אלחוטית ספציפית המסוגלת לפעול בטמפרטורות קיצוניות אלה? האם עלי לבדוק חומרה חיצונית מיוחדת, או לקנות את ה- AP הזול ביותר שאוכל למצוא, ולהתכנן להחליף אותו לעיתים קרובות?

איזה סוג של תקציב יש לך? האם אתה מתכוון להפעיל אתרנט בין המוסך לבית שלך?
האם יש לך את היכולת לחבר מאוורר עם צריכת חשמל נמוכה בקרבת מקום כדי לנשוב עליו? שאלה רצינית.
האם אתה יכול לעלות נתב wifi מחוץ למוסך ישירות מתחת לגג?
תקציב קטן, אני יכול לקנות AP חדש, אבל נניח שאני לא קונה סיסקו. הוא יוזן על ידי אתרנט. מאוורר תהיה אפשרות אם אין קו של ציוד עמיד בחום.
בכל מקרה, הייתי שומר אותו נמוך ככל האפשר על הקרקע מבלי לסכן אותו להצפה. ככל שהוא הולך בסככה גבוהה יותר, כך הוא יהיה חם יותר.
אחד תשובה:
BigElittles
2016-09-21 18:36:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מצאתי את EnGenius ENS202 N300 ב- Newegg.

זהו מותג של ציוד אלחוטי המיועד לשימוש חיצוני. זה דורג עד 158 מעלות. זה גם עמיד במים עם דירוג IP55, כלומר הוא עמיד בפני אבק ומים בלחץ נמוך מכל הזוויות.

אם דגם זה לא חותך אותו עבורך, חברה זו מייצרת מגוון רחב של כלי רשת מדורגים בחוץ.

כמו כן, הערה נוספת. קיר הפח הזה יקרין חום כמו תנור. הייתי שוקל להתקין גוש עץ בין הקיר ל- AP כדי לשמש כקירור, הוא יספוג את החום מקיר המתכת ויפחית את הסיכון לפגוע בסף 158 מעלות. ערוך אני מציין זאת מכיוון שלמוח דעתי הייתה נקודת הגישה בקיר החיצוני של המוסך, הנחה מוזרה לעשות ...שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...