שְׁאֵלָה:
גשש / לוגר GPS פסיבי
feetwet
2015-09-10 00:30:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מחפש מכשיר מעקב GPS "פסיבי". כל מה שמצאתי בשוק מיושן ומחיר יתר על המידה, במיוחד בהשוואה לעוקבים ה"פעילים "שהם בעצם מכשירים סלולריים המגיבים ו / או משדרים את מיקומם. החיסרון במכשיר פעיל הוא שהוא בדרך כלל דורש חוזה נתונים והוא ניתן למעקב הרבה יותר.

מיטב האפשרויות הרעות שמצאתי בזירה הפסיבית הוא מפתח המעקב אך הוא מוגן באופן נרחב מכיוון שמוצרי LAS אינם אטומים למזג האוויר ("פשוט הכניסו אותו לשקית ניילון" זו ההצעה שלהם), התמיכה שלהם תהומית, וכל מחירם הוא 150 דולר לפחות! (אין עוררין כי בנפח בקר, מודול GPS, ממשק USB, סוללה, מגנט ומעיל גומי צריכים לדרוש מחיר שוק של 100 דולר לכל היותר.)

מחפש גשש GPS פסיבי עם הדברים הבאים מאפיינים:

  1. אטום מזג אוויר
  2. חיבור מגנטי אופציונלי
  3. אנטנה עובדת בהתקנה מתחת לרכב
  4. חסכונית בסוללה : כלומר, זה הולך לישון כשלא מזיזים אותו לתקופה מסוימת.
איזה סוג של אוטונומיה סוללת אתה רואה בעיני רוחך?
@Stefan - לא בטוח שאני מבין את השאלה. ברור שהמכשיר צריך להכיל מקור כוח משלו. בין אם זה נטען נטען ובין אם הוא מקבל סוללות חד פעמיות לא משנה לי.
ובכן, השאלה היא: האם אתה צריך שהסוללה תחזיק מעמד 2 שעות? 2 ימים? 2 חודשים?
@Stefan - זה יהיה תלוי בשימוש. אני מניח ש * לכל הפחות * הסוללה אמורה להספיק בכניסה 24 שעות של תנועה רציפה. עבור אדם או רכב טיפוסי יהיה שבוע או שבועיים של הקלטה.
אז האם אתה מוכן להרכיב דברים כדי לבנות משהו שיתאים לדרישות שלך, או שאתה מעוניין בפתרונות סוהרים בלבד?
@AdamWykes - ובכן אני לא בעסקי אב-טיפוס. אבל אם יש משהו טוב יותר מהבלודים של המוצרים הקיימים המתוארים בשאלה, הייתי מעוניין.
שתיים תשובות:
feetwet
2016-09-09 18:23:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדיוק נתקלתי בהיבריד נהדר (תלוי במקרה השימוש המדויק): ה- Automatic Pro מתחבר ליציאת ה- OBD-II ברכב, משדר עדכוני מיקום כל 20 שניות כאשר הרכב נמצא בתנועה , ושואב את כוחו מהמכונית.

כן, זה גשש "פעיל", אך מחיר הרכישה בסך 130 דולר כולל "לפחות" 5 שנות שירות נתונים 3G.

אז זה לא בדיוק מה שצוין: זה ניתן למעקב, הוא דורש גישה לחלק הפנימי של הרכב כדי למקם אותו, וניתן יהיה להבחין בו בקלות על ידי מי שיבדוק את יציאת ה- OBD ברכב ... אלא אם כן הוא מחובר ומסתיר כבל מפצל. אך בצד החיובי הוא מציע מעקב בזמן אמת, IFTTT ותכונות אינטגרציה ובטיחות אחרות.

יתכן שתוכל להסתיר אותו בתוך המקף איפשהו אם היה לך זמן לפתוח אותו ולפתוח אותו בכבל מאריך כדי להחזיר אותו מיציאת ODB-II, אבל כן, זה סוג של פורץ דילים, לא? אני מתכוון שחלק מהטיפול בדרך כלל נראה לעיני הנהג שלו.
@AdamWykes - רוב האנשים לא יודעים מה זה יציאת OBD, או היכן היא נמצאת במכוניות שלהם. כאמצעי הגנה נוסף מפצל נשמע כמו רעיון נהדר: כל עוד ניתן לחבר התקן OBD במקום בו השקע אמור להיות, אני בספק שאפילו טכנאי תיקונים / שירותים ישימו לב שיש פיצול שמוביל למכשיר סמוי, או שהם יראו את זה ראוי לציון.
feetwet
2016-10-24 01:34:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

פשוט נתקלתי באופציה אחרת: TrackR bravos הם קטנים משדרים של פחות מ- $ 30 עם חיי סוללה לשנה, אם כי ככל הנראה הם תלויים במכשיר שמריץ את האפליקציה שלהם כדי להגיע למרחק של 100 מטר מהמשדר כדי לעדכן את מיקומו.

פשוט מצאתי * עוד מוצר * דומה מאוד בשם [Tile] (https://www.thetileapp.com).


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...