שְׁאֵלָה:
אילו כלים יש לחבר רמקול Bluetooth למחשב האישי שלי?
Svetsi
2015-10-02 19:06:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי כמה רמקולי Bluetooth שאוכל להשתמש בהם בסמארטפון, אבל אני תוהה אם יש דרך לחבר אותם באמצעות Bluetooth למחשב האישי שלי? חשבתי שאולי יש גאדג'ט שמחבר את הטלפון החכם שלי למחשב האישי שלי או אולי אפילו תוכנה כלשהי שיוצרת את החיבור הזה.

אולי יש לי דונגל מיוחד שאני צריך?

רק כדי לוודא שאני מבין, אתה רוצה לחבר רמקול Bluetooth למחשב האישי שלך, נכון?
האם בדוק אם שילבת תחילה את Bluetooth. לפעמים זה יכול להיות קשה למצוא, אבל זה יהיה ממש מעצבן לקנות דונגל Bluetooth נפרד רק כדי לגלות שאתה לא זקוק לו.
האם לרמקולים יש תקע שמע? נראה דומה לאוזניות
אחד תשובה:
Andy
2015-10-02 20:24:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה זקוק לפלאג קטן שמוסיף יכולת Bluetooth למחשב שלך. אני ממליץ על משהו קטן כמו מתאם מיקרו בלוטות 'AZiO. מכשיר זה נמוך מ- $ 15 ב- Newegg.

AZiO Bluetooth

מכשיר זה מתחבר ליציאת USB ומאפשר תקשורת Bluetooth עם מכשירים שונים באמצעות Bluetooth (רמקולים) , מדפסות, מקלדות / עכברים, טלפונים ועוד).

לאחר התקנת מנהלי ההתקן, תבצע התאמת התקני Bluetooth סטנדרטית כדי לגרום לרמקולים שלך לתקשר עם הפלאג החדש שהופעל.

היי. כן אני מנסה ליצור רמקול Bluetooth להתחבר למחשב שלי. לרמקול יכולת Bluetooth אך הוא מתחבר רק לסמארטפון שלי (מוטורולה או סמסונג או כל טלפון חכם אחר) אך לא למחשב השולחני האישי שלי. אני כבר משתמש בדונגל Bluetooth כמו זה שמוצג לעיל. אמנם לפעמים הוא מזהה את הרמקול, אך אינו מספק פונקציונליות לרמקול.
@Svetsi, אם זו השאלה שלך, זה לא בנושא בנושא המלצות חומרה. אנו לא מספקים תמיכה טכנית בבעיות חומרה. יש לי את זה בסמכות הגונה שסוג זה של תמיכה יהיה בנושא ב- [Super User] (http://superuser.com). עם זאת, עליך להבהיר את שאלתך. לא התייחסתי לשאלתך המקורית כשאלת תמיכה טכנית.
@Svetsi על מנת ששאלה זו תהיה שאלה באיכות גבוהה על SU, עליך לציין מה ניסית לתקן את הבעיה בעצמך. זה יכול להיות חיפושים בגוגל, הגדרות התאמה וכו '. אתה גם צריך לנסח שהוא כבעיה ולא כהמלצה. ספר לי אם יש לך שאלות לגבי שאלת SU.
ברור שגוגלתי את זה למוות. אני שואל אם יש משהו זמין, אולי דונגל מיוחד שמחקה את ה- Bluetooth בטלפון נייד אך משמש במחשב. זו שאלה טובה מאוד מכיוון שאם ניתן לפתור אנשים רבים ייקחו משהו מהתשובה שלה. אני בכלל לא מחפש תמיכה טכנית. זה משהו שהפקת משאלתי. כאמור, חייב להיות מכשיר המאפשר חיבור למכשירים (המיועד בדרך כלל לטלפון) אשר ניתן לחבר אותו למכשיר למחשב. האם מכשיר כזה קיים כאלפי חיפושים לא משאיר אותי בלי כלום
כדי להוסיף לכך, אנדי ניסה לעזור בכך שהוא מספק דונגל Bluetooth. כפי שציינתי, ניסיתי זאת. אני חושב שהעניין הזה לא ידרוש שום דונגל רגיל. הדונגל שלי תומך ב- Bluetooth 2.0. צריך להיות מספיק.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...