שְׁאֵלָה:
המלצות להתקנת צג מרובע ספציפי מאוד (ללא משחקים)
J.B
2016-06-15 16:52:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני שוקל לעדכן בקרוב את הגדרת המסך לתחנת עבודה מרובעת, אך אני מתקשה למצוא צג שמתאים לרשימת הדרישות שלי ... הכינו את עצמכם (ללא סדר מסוים):

  • 22 "-24" (לא נגד גדול יותר ...)
  • 16: 9 (או רחב יותר)
  • 1080p (לא רוצה 4K, זה פשוט יקר מדי!)
  • מעמד מסתובב (אני רוצה שהמסכים יוכלו להיות לאורך או לרוחב)
  • VGA, HDMI, DVI (אם כי אני מניח שיכולתי לחסוך באחד מ אותם, ככל הנראה VGA)
  • שחור דק / ללא מסגרת (שוב, יהיה ממש נהדר, אבל אם זה לא אפשרי זה לא אפשרי ...)
  • אין רמקולים
  • משחקים לא
  • זוויות צפייה רחבות

צגים אלה ישמשו אך ורק להגברת הפרודוקטיביות. אין משחק בכלל, ולכן אינני זקוק לתכונות צג הקשורות למשחק. הם ישמשו לעבודה גרפית כלשהי, אבל שום דבר רציני ולכן איכות צבע מקסימאלית אינה חובה, רק משהו "הגון".

אני לא מוטרד יותר מדי מכך שיש להם נקודות לוח גובר, אבל אני נניח שזה יהיה בונוס נחמד. אם אכן היו להם, כנראה הייתי מרכיב עמדת עשה זאת בעצמך בשלב כלשהו, ​​אך לעת עתה אני בהחלט רוצה שכולם יעמדו ויסובבו באופן עצמאי.

אחרי כל זה, אני לא ממש בטוח לאן להגביל את העלות. ככל שהעלות נמוכה יותר טוב יותר. אני אשפוט עד כמה ההתקנה האידיאלית הזו מציאותית כשאדע כמה זה יעלה לי!

האם יש לך הצעות? אני בבריטניה, אז אני מעדיף אפשרויות מקומיות על פני צורך להזמין דברים מחו"ל. (נקודות בונוס אם אתה יכול לספק קישור / עלות רכישה.)

כמה דק הוא דק?
@JourneymanGeek די מעורפל אני יודע ... אני מניח שזה רק מקרה של רזה יותר טוב! אין לי מגבלה קשה לדרישה זו, ואני מניח שזו אחת מהן שאני גמיש יותר.
שתיים תשובות:
Journeyman Geek
2016-06-16 04:30:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אחד המקומות הבודדים שבהם אתה לא יכול להשתבש עם Dell הוא המסכים שלהם. אני לא הבעלים של המודל ה ספציפי הזה, אבל אני יכול להעיד שהם בעלי איכות בנייה מעולה

Dell 2417H הוא כנראה מה שאתה צריך לחפש. ב, שום משחק מילים מיועד. דל מפרטת אותם במחיר של 245 ליש"ט באתר האינטרנט שלהם (עם הנחה), אך ככל הנראה תוכל להשוות חנות.

מדובר ב ממש שוליים קטנים, IPS (וזה מבטיח זוויות צפייה מדהימות. ואיכות צבע נהדרת). הם 1080p.

enter image description here

הוא עושה HDMI ו- DP בלבד (אך יש ממירים פשוטים עבור DVI, או אפילו VGA אם צריך).

Dell מייצרת כנראה את מעמדי המסכים הטובים ביותר בשוק. הם מוכרים מעמד לפקח כפול אם זה מה שמציף את הסירה שלך. המעמדים הסטנדרטיים מעניקים לך התאמות גובה, הטיה, ו , אם כי נראה שזה עיצוב חדש. אם אתה רוצה להרכיב אותם, הם תואמים לתקן 100 מ"מ.

אני לא טורח לפרט לאילו דרישות שלך הם עומדים, כי הם עונים על כולם. ממש עד למחסור ברמקולים. אלה כנראה המסכים שאתה רוצה

אם אתה מוכן להוציא יותר עבור רזולוציה גבוהה יותר (1440p), אני משתמש ב- U2515H של Dell ואוהב אותו. זה פחות או יותר U2415H w / 1440p ולוח 25 אינץ '.
היי, טעיתי במודל - אז עדכנתי. * רבים * מהיתרונות של המודל שהצעתי הם בטווח הרחב, אם כי אני מאמין שהמסגרות הדקיקות עד כדי גיחוך הן דבר חדש.
תודה על ההמלצה! בסופו של דבר הייתה זו שיחה קרובה מאוד בין HP Z23n @BigElittles שהובילה אותי אל Dell, אבל הצלחתי למצוא את ה- U2417H במחיר טוב של £ 161.54, שהפנה את הכף לטובתו מול ה- Z23n שהייתי £ £. 163.20 במחיר הטוב ביותר! סנטימטר נוסף של שטח המסך, USB3 וכל כך הרבה אפשרויות קלט נוספות באמת עשו את זה שווה את זה. אני באמת אוהב את המראה של העמדות הכפולות האלה, אבל אולי זו תהיה רכישה ליום אחר ....
user3725
2016-06-15 19:38:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עיין בדגמי התצוגה המובחרים של HP. יש לי 3 כאלה, כולם עוברים מהדיוקן / הנוף עם סיבוב יד ואני אוהב אותם לעבודה. המסגרות הן מעט מתחת לסנטימטר, אבל אם חופפים את המסכים זה מקובל.

יש לי שני דגמים שונים, הם מעולים לפרודוקטיביות. בדרך כלל יש לי אותם בתצורת T צדדית, אבל אם אני באמת רוצה להשיג את הנדל"ן המסכי ביותר שום דבר לא יכה את H.

תודה רבה! בסופו של דבר זו הייתה בחירה ממש קרובה בין ה- HP Z23n שאליו אתה מוביל אותי (שנראית כמו גרסה חדשה יותר של סדרת עלית עם מסגרות דקות וכו '), לבין ה- Dells @JourneymanGeek המומלץ, אבל ה- Dells זכו בקושי!


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...