שְׁאֵלָה:
מחשב נייד ללא מאוורר, רצוי שמופעל על ידי AMD APU
Oxwivi
2015-10-14 14:59:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מחפש לקנות מחשב נייד חדש שבו הביצועים אינם חשובים במיוחד בתנאי שהפנימיות הן מהדור הנוכחי או האחרון (נכון לשנת 2015). ככזה, אני רוצה ללכת על מחשבים ניידים נטולי מניפה שמטפטפים פה ושם. שמעתי על מערכות אינטל, אבל מעדיף AMD.

ארה"ב או מה? מחשבים ניידים של AMD Carrizo זמינים כרגע רק בארה"ב (בעיקר מ- HP).
@Nemo לא ארה"ב, אבל יכול להיות שיש לי את הפרטים? אפשר היה לנהל משהו דרך השוק האפור.
אני מתכוון לדברים כמו http://www.notebookcheck.net/HP-Pavilion-17-g054ng-Notebook-Review.147794.0.html. הם מזכירים חום נמוך מאוד; קל גם להוריד את שעון הקריסו AFAIK. אולם עד כה אין הרבה בשוק, שלא לדבר על מוצרי נישה כמו פתרונות ללא מניפה ... http://www.pcworld.com/article/2870794/amds-carrizo-chip-promises-aggressive-power-savings-but -לא-ללא-מאוורר-pcs.html
@Nemo אני עדיין חושב שראיתי כמה שהוזכרו איפשהו ... אבל בלי קשר, מכשירי APU של AMD הם "עדיפים" ולא בשורה התחתונה המוחלטת. אם כבר מדברים על אינטל ללא מאוורר, משטחים עולים בראש.
כפי שאולי ידוע לכם או אולי לא, מעבדי AMD נוטים לרוץ די חם, והפעלתו ללא מאוורר עשויה פשוט להפוך אותו לתנור.
מה התקציב שלך בכל מקרה?
תקציב @Peter, עדיין מתלבט - אני רק רוצה מערכת ללא מאווררים.
מה הדרישות שלך?
@Alpha3031, כל מערכת עכשווית / אחרונה תעשה, ולכן זה לא מוזכר בשאלה.
@Oxwivi אז מה אתה מתכנן לעשות איתו? מקרה שימוש יהיה נחמד.
אחד תשובה:
PassiveAMD
2016-06-22 06:32:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ה- HP Stream 14 משתמש ב- A4 Micro-6400T APU, שמקורר בצורה פסיבית. הוא כבר הופסק, אך עדיין ניתן למצוא אותו באתרים מסוימים. זה מוגבל למדי בביצועים ובאחסון, אך זהו המחשב הנייד הפסיבי היחיד שמצאתי (וחיפשתי די הרבה זמן).שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...