שְׁאֵלָה:
כרטיס גרפי ATI שקט
Mark
2015-10-13 06:56:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כרטיס המסך הנוכחי שלי הוא Radeon HD 5770, והוא ללא ספק החלק הכי חזק במחשב שלי. אני מחפש משהו שקט יותר.

דרישות.

  • שקט ככל האפשר, אם כי אני לא בטוח אם זרימת האוויר של המקרה שלי מאפשרת קירור פסיבי.
  • תואם למנהלי ההתקנים הפתוחים של ATI Linux.
  • לא פחות חזק מהכרטיס הנוכחי שלי.
  • צריכת חשמל של 100 וואט או פחות.
אין לי מגבלת מחירים. אני מבין שכל כרטיס שמחוץ לטווח המחירים שלי יהיה גם מחוץ למגבלת החשמל.
האם זה חייב להיות נהגי קוד פתוח, או שהם בחינם אך מקובלים?
אחד תשובה:
Adam Comerford
2015-10-13 20:46:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עם כל דור הקלפים החדש, בהכרח תהיה הקפדה על הכרטיסים הטובים ביותר ללא אוהד (שזה טוב ככל שיהיה מבחינת השקט), אם כי הם נוטים לפגר ב-6-12 חודשים. לכן, באופן כללי הייתי ממליץ לחפש את האפשרויות הטובות ביותר העומדות בפניך בזמן סינון על קירור ללא מאוורר, או לבדוק את האפשרויות הפעילות אך השקטות באתר כמו QuietPC. כאשר אתה מתחיל להקטין את הדברים, זכור לתאריך השחרור של הכרטיס ועשה מעט בדיקת נאותות כדי לראות מתי עשויה להופיע בליטה פסיבית / שקטה חדשה.

לבסוף, כי לא הייתי בשוק גרפיקה שקטה זמן מה, כרגע אני לא יכול להמליץ ​​על המלצה. עם זאת, עם זאת, בהתבסס על הדרישות המפורטות שלך, נראה ש Sapphire AMD R7 250 Ultimate Fanless נראה מועמד טוב:

AMD R7 250 Ultimate Fanless

ה- TDP של ה- R7 250 מופיע ב 65W שזה פחות מ- 5770, אז אתה צריך להיות בסדר מבחינת הספק. כמובן, תצטרך לוודא שיש לך זרימת אוויר במקרה שלך ומספיק מקום לאותו גוף קירור מפלצתי. כמה אתה צריך יהיה תלוי בשימוש, בטמפרטורת הסביבה וכו ', כך שקשה לומר באופן סופי שאתה תהיה בסדר - לפעמים הדרך היחידה לומר זאת היא לנסות.

בצד, לא הייתי מנחה את אפשרויות Nvidia - יש להם תמיכה נהדרת של לינוקס מבחינת מנהלי התקנים, וכמו מעבדים (GPU) יכולים לעיתים קרובות להיות בעלי פרופילים תרמיים שונים מאוד. פירוש הדבר כי ייתכן שתוכל להשיג מפץ טוב בהרבה מכספי יצרן אחד על פני השני מבחינת פעולה שקטה.

לפני שנתיים, כאשר ערכתי השוואה בין ראש לנהג הקוד הפתוח לכרטיסי ATI ו- NVidia חזקים יחסית, ה- NVidia היה איטי בהרבה להגדרות מסוימות בחלק מהמשחקים שבדקתי: ה- ATI רץ ב מספר פריימים בשנייה, בעוד NVidia רצה 5-10 שניות למסגרת.
@Mark הרבה יכול להשתנות בשנתיים, במיוחד כשמדובר במחשבים
@Mark כבר לא. המשחקים הפופולריים ביותר מותאמים כעת ל- nVidia
@RubyJunk, אחרון ששמעתי, נהגי הקוד הפתוח של NVidia עדיין פותחו על ידי מאמץ של צד שלישי בהנדסה הפוכה, בעוד שמנהלי הקוד הפתוח של ATI פותחו מתיעוד חומרה ששוחרר על ידי AMD. האם זה השתנה?
@RubyJunk, וכמו הערה צדדית, לקבוצות "משחקים שאני משחק" ו"משחקים פופולריים "כמעט אין חפיפה.
@Mark ואז ההבדלים שלהם. : פ
ובכן, אתה יכול להשתיק את המערכת שלך לחלוטין על ידי מעבר לקירור טבילה: P


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...