שְׁאֵלָה:
המלצות למקלדת מכנית או מסורתית? איזה יותר טוב?
Franck Dernoncourt
2015-09-09 23:13:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני תוהה מה היתרונות של שימוש במקלדות מכניות לעומת מקלדות מסורתיות (כלומר מקלדות ממברנות).

השימושים העיקריים שלי יהיו קידוד, פרודוקטיביות והימנעות מלהשיג RSI.

לפי כל דבר זה תלוי במה שאתה מחשיב להיפוך. ל- PC World יש [פוסט] טוב (http://www.pcworld.com/article/240939/mechanical_keyboards_should_you_switch_.html) בנושא שעשוי להיות שווה להסתכל עליו.
הייתה לי בעיה בעבר בקידוד בסביבת עבודה (קוביות) ושימוש מכני בגלל רמת הרעש שמעצבנים עמיתים לעבודה. האם זה דאגה פוטנציאלית עבורך?
@Gram רעש הוא לא יותר מדי נושא בשבילי, אבל הם אכן לא יכולים להיות די קולניים, אני מסכים
VTC: הבלוג של אטווד סיקר את זה בפירוט מרתק :)
@DVK http: // blog.codinghorror.com / המקלדת-קוד /? קצת יותר מדי מילולי :)
@FranckDernoncourt - כן
שתיים תשובות:
Tom Wilkinson
2015-09-10 15:18:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מניסיוני (משתמש מכני חדש):

יתרונות

  • מעבר מקשים - מקלדות מכניות צריכות לתמוך ב- NKRO (אינסוף לחיצות מקשים בו זמנית ) מעל PS / 2 ו- 6KRO (שש לחיצות מקשים בו זמנית לא כולל ארבעה משתנים כמו Ctrl וכו ', כך 10 בו זמנית) באמצעות USB *. היכולת ללחוץ על מקשים רבים זה פירושה שהגבול היחיד למהירות ההקלדה שלך הוא האצבעות שלך, ולא המקלדת.
  • תיקון / התאמה אישית - קל להסיר מקשים כדי שתוכל להזיז אותם (שלי הוא Colemak. שמעתי גם דברים טובים על וורקמן). כמו כן, פירוש הדבר שהחלפת מפתחות וניקוי הם הרבה יותר קלים מאשר ברבים שאינם מכניים.
  • איכות בנייה - כמוצר פרימיום איכות הבנייה ואמינותה גבוהה מאוד. כדוגמה מתגי ה- Cherry MX הרגילים יכולים לעמוד בפני 50 מיליון לחיצות מקשים לעומת 5-10 ממפתחות כיפת גומי.
  • מרגיש - יש משהו נחמד בלחיצות המקשים של מקלדת מכנית

* באופן ספציפי מגבלה של פרוטוקול ה- USB. זה יכול להיות ספציפי ליצרן, אבל אני לא בטוח. אם מישהו יודע, הגיב למטה!

אסתטיקה

עבור אנשים רבים האסתטיקה חשובה. אם אתה מוציא הרבה כסף על משהו, לעתים קרובות אתה רוצה שגם הוא ייראה טוב. עם מקשי ההדפסה וההדפסה המותאמים אישית למקלדת שלי נכללו כך שלי נראה כך:

We do what we must because we can

חסרונות

העלות גבוהה משמעותית ממקלדת רגילה (שלי היה בערך 200 דולר ארה"ב).

הייתי מוסיף גם את היכולת להפוך אותם לשקטים יותר על ידי הנחת טבעות O על המקשים. בעבודה יש ​​לי MX-Clear עם טבעות O אדומות (ממקלדות wasd) וזה רק חזק יותר ממקלדות כיפת גומי. כמו כן, ספל קפה StarFox נחמד.
כיתרון או חסרון? מעניין אם זה עדיף להשאיר כתוספת מידע שימושי (מה שישפר את הפוסט כדי להיות בטוח). ככל שאני נהנה מהצליל של המקלדת שלי ואולי מקבל צלצולי O בעוצמה העתידית, יכול בהחלט להיות חסרון במצבים משרדים.
הייתי אומר יתרון, כי אף אחד לא מכריח אותך להתקין את טבעות ה- O. קיבלתי את טבעות ה- O (והמתגים הברורים) כדי שיהיה שקט ככל האפשר עבור סביבות עבודה. אם אתה רוצה רעש, יש לך אפשרויות של מתגים ירוקים או כחולים (בהם אני משתמש בבית).
האם אתה מציע שאאריך את סעיף ההתאמה האישית?
זה יהיה בסדר להשאיר את זה בתגובות. זהו חלק קטן למדי שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מקלדת מכנית.
בנוגע לגלגול מקשים, כדאי לך לשקול את שאלתי [באיזה אופן לא "גלגול מקש מלא" מפריע לקלדנים מהירים?] (Http://superuser.com/q/762611/53590) (לצערי כרגע סגור כדעה -בסיסה) בתאריך [su].
אולי נרצה להכין מדריך ויקי קהילתי על מקלדות מכניות.
Adam
2015-09-10 11:51:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה רק מקודד ונמנע מ- RSI, קבל מקלדת עם מתגי מספריים. סוג מתג זה משמש במקלדת אפל דקה במיוחד ובמחשבים הניידים המודרניים ביותר. הוא שקט במיוחד כך שלא תתעצבנו, ותכונת המפתח שלו היא הפרופיל הנמוך שלו, כלומר אינכם צריכים ללחוץ על המקשים "ממש רחוק".

עם מקלדת מכנית, לרוב סוגי המתגים יש צורך למשתמש ללחוץ על 3-4 מ"מ (מנקודת הפעלה ראשונית לנקודה), וזה לא נראה כמו הרבה בכלל, אבל אחרי המון לחיצות מקשים זה מצטבר במהירות. מתגי מספריים מקטינים מרחק זה ל 1-2 מ"מ בלבד.

אתה בהחלט רוצה מקלדת עם מתגי מספריים אם אתה רק מקודד.

אני מקודד כבר כעשר שנים ומקלדות למתג מספריים נכשלו בי הרבה בעבר. מפתחות נשברו או השתחררו, סיליקון נשחק, חיישנים נשברו וכו '.
האם ההפעלה * הכוח * אינה מדד מעניין יותר מעומק לחיצת המקשים? עוד כאשר מכונות כתיבה מכניות היו דבר, אנשים היו * הורגים * בעומק הפעלה של 3-4 מ"מ ...
האם אינך יכול להשיג מרחק נסיעה של 2 מ"מ על ידי הוספת טבעות O במקלדת מכנית?
@Franck זה אפשרי, אך המקשים המוגבהים של מקלדת מכנית ישמרו על הידיים שלך בזווית מורמת לא טבעית (בהנחה שאינך משתמש במנוחת יד גדולה) ואילו מקלדת עם מתגי מספריים מאפשרת לידיים שלך להניח כמעט שטוחות לחלוטין.
@Adam: למעשה תכננתי להשתמש במנוחת יד גדולה :)


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...