שְׁאֵלָה:
המלצה על חומרה נמוכה, זולה ותומכת USB להפעלת לינוקס
Greenonline
2015-09-21 06:27:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם מישהו יכול להמליץ ​​על חומרה כלשהי שעומדת בקריטריונים הבאים:

 • יציאת USB (יותר מ -1 תהיה שימושית אך תמיד ניתן היה להשתמש ברכזת USB)
 • מתאים להפעלת הפצת לינוקס קטנה למדי (אין צורך בממשק משתמש. רוצה להריץ את MySQL ועוד כמה סיביות מותאמות אישית. אני לא ממש בטוח כיצד מתקינים את לינוקס והגדרת תצורה במכשיר ללא וידיאו.)
 • קטן למדי (חושב מחשבה על נתב קטן)
 • צריכת חשמל נמוכה (פחות מ -10 וולט, באופן אידיאלי קרוב יותר ל -1 וולט)

רק קצת רקע: אני כרגע עובד על כמה פרויקטים של אוטומציה ביתית ויש לי כמה התקני USB / סדרתיים מהם אני רוצה לתפוס נתונים ולהיכנס ל- MySQL.

קצת קשור: http://hardwarerecs.stackexchange.com/q/362/1
ארבע תשובות:
#1
+9
Mark
2015-09-21 11:34:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

המכשיר הקלאסי לשימוש בהספק נמוך בלינוקס הוא Raspberry Pi. או שדגם 1 B + או דגם 2 B יענו על הצרכים שלך: 4 יציאות USB, יכולות לפעול בלי ראש בסדר גמור, בערך בגודל של חפיסת כרטיסים, ושואבת כ -3 וולט.

תודה, הייתי מודע ל- Pi, אבל תהיתי מה עוד יכול להיות תחליף טוב, או טוב יותר ... :-)
לכו על ה- Raspberry Pi B + יש לו מחיר נמוך מאוד בימים אלה.
האם Pi יוכל להתמודד עם אוטומציה ביתית ומסד נתונים של MySQL?
@Andy, MySQL? בקלות, בהנחה שאתה לא מנסה לעשות משהו כמו ליצור עותק מקומי של ויקיפדיה או לארח פורום רב אלפי משתמשים. בית אוטומטי? תלוי מה אתה מנסה לעשות.
אני רק מבהיר בהתבסס על דרישות ה- OP.
#2
+3
Elber CM
2016-02-27 21:23:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אנגלית אינה שפת האם שלי, אז אנא התאזר בסבלנות.

בעבודה אנו משתמשים ב- Raspberry Pi 2 (דגם B), מכשיר זה עונה על כל המפרט שלך.

ישנם לוחות רבים שעשויים להתאים לצרכים שלך. תוכל לבדוק ב- http://www.bigboardlist.com אפשרויות רבות יותר מאשר Raspberry Pi.

כמעט כולם מגיעים עם USB אחד לפחות ויציאת Ethernet, הביצועים והמחיר משתנים, אבל אני חושב שכולם עומדים במפרט האיכות שלך.

עכשיו אנו מבקשים לקנות את ה- ODroid C1 +, כי תמורת אותה סכום כסף יכול להיות שיש לנו מעבד טוב יותר (אולי לא הכי טוב אדריכלות, אך השליטה הטובה ביותר), RAM טוב יותר, יציאת USB OTG, גוף קירור מובנה ו- GPU טוב יותר.

אז אם אתה מתכנן ליצור שרת קטן (כמונו אתה יכול להשתמש ב- Raspi2 או ב- Odroid C1, שניהם במחיר נמוך מאוד.

(מבוסס על התשובה של @ Gilles)

#3
+1
Jan Dorniak
2016-03-03 21:09:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בימים אלה מדברים הרבה על אנרגיה נמוכה של Butetooth באוטומציה ביתית, כך שאולי תבחרו ב- Pi 3 שהוא עדיין 35 $ אך מגיע עם מקלט BLE.

כמו כן ה- PINE64 הוא חלופה זולה ומחרידה מאוד, עם זיכרון RAM של 1 ג'יגה בייט במחיר של 19 $: https://www.pine64.com/product#pricing

מה משיכת הכוח של ה- Pi 3?
על פי זה: http://raspberrypi.stackexchange.com/a/43293/42533 תחת 4W, אנא קרא את ההערות.
#4
  0
YetAnotherRandomUser
2016-03-04 04:06:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ישנם הרבה SBCs (מחשבי לוח יחיד) דומים או תחרותיים ל- Raspberry Pi אשר ימלאו את בקשותיך. הם די רחבים, והשוק די חם כרגע, אז יש לך הרבה אפשרויות. כמו רוב, שיחקתי בעיקר עם פטל פיס מסוגים שונים. מלבד B, B + ו- 2, יש לך:

 1. יש לי ODROID C1 +, ויש לו מפרט גדול יותר מאשר ה- Raspberry Pi 2, איתו הוא מתחרה. העמסתי את אנדרואיד אליו, אבל יש לו גם את אובונטו זמין.
 2. יש לי ביגלבון (אני לא חושב שזאת ה גרסה השחורה), אבל לא עשיתי כלום עם זה. זה קצת תחרותי בתכונות עם פטל פטל, אני חושב שה- B ו- B + המקוריים. מכשיר זה נועד בדרך כלל לפעול ללא ראש, אם כי יש להם יציאות HDMI.
 3. יש לי Raspberry Pi Zero, וזה מסודר. אני לא חושב שיש לו צריכת חשמל נמוכה יותר, ומתאמים נדרשים עשויים לשלול את החיסכון של הלוח עצמו, אבל הוא קטן פיזית, מה שעשוי להיות ברכה לפרויקט שלך.
 4. הסתכלתי ב- בננות פי b> בגלישה SBC הכי רחוקה.
 5. המשך עם פשטידות הפירות הוא ה אורנג 'פי, עוד SBC זול ומלא תכונות, אם כי זה מכין נקודה של עלות נמוכה במיוחד.
 6. pcDuino משלב רכיבי arduino ו- PC ויש לו טעמים שונים כולל יציאות USB.
 7. ה- CHIP מחשב הוא SBC בסך 9 דולר שעדיין לא התחיל במלואו, אך זה עוד SBC בעלות נמוכה, צריכת חשמל נמוכה, שתמשוך את עינכם. עליהם להתחיל לקחת הזמנות קבועות בסתיו אם אני זוכר נכון.
 8. o>

  ל- SBC יש תכונות שונות במקצת, וזה טוב ורע. נתקלתי בבלוג שעומד בקצב של כל מיני מכשירים קטנים בשם Liliputing. אתה יכול לגלול דרכו ולראות אם ישנם מכשירים אחרים שעשויים להתאים לטעמך.

  ערוך

  סמן את התמיכה בקהילה שהוזכרה. ראיתי כמה נהמות בקהילות FOSS שאנשים לא מבינים את הפיתוי של ה- Raspberry Pi, כי ישנן אלטרנטיבות חזקות יותר, עשירות יותר בתכונות. זכור שבעוד הקהילה גדולה, חלק גדול ממנה הוא שואל את אותן השאלות שוב ושוב, ככל הנראה נתקע בנושאים ידועים. הבעיות הידועות האלה יכולות להיות עם מערכת ההפעלה, הלוח, או בזמן שהם מנסים ליישר מחדש את החלקים הקשקשים כדי לעטוף את החלק הקשקשי שלהם סביב הרעיון של לינוקס ו / או לינוקס סביב ה- Pi. הנקודה שלי היא שקהילת בעיות אינה קהילה מועילה למצטרף החדש. אני מצטרף חדש וזו האחיזה שלי. כמו כן, אני מתאר לעצמי שהרבה כיצד Raspberry Pi Hows יעבוד על SBC דומים אחרים.

שים לב שמלבד ה- Beaglebone, לאף אחד מאלה אין משהו כמו הקהילה או הרקורד של ה- Pi.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...