שְׁאֵלָה:
כרטיס גרפי שיכול לתמוך בשלושה צגים
Giwrgos Gkogkas
2015-09-16 17:22:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני רוצה להשתמש במספר צגים למחשב האישי שלי, שלושה בסך הכל.

אני רוצה לדעת איזה כרטיס גרפי יפעל:

  • 2 24 "מלא- צגי HD
  • 1 21 "מסכי HD מוכנים

כל המסכים תומכים ברזולוציה מקסימלית בגודל 1920x1080. החיבורים הנתמכים שלי יהיו 1 HDMI, 1 HDMI מעל DVI ו- VGA.

אני צריך לציין שבעתיד אני עשוי לשדרג את צג 21 "ל 24".

לשם מה אתה משתמש במחשב? רוב כרטיסי המסך עם שלוש יציאות הפלט יכולים "לטפל" בצגים. אבל אם אתה מתכנן לעשות דברים אינטנסיביים (כלומר משחקים) יתכן שיהיו לך צרכים שונים ממישהו שכותב מסמכים וגולש באינטרנט.
@Andy בעיקר קידוד והקלדה. אבל הייתי רוצה את היכולת לשחק כמה משחקים בלי להבהב או כל סוג אחר של בעיה.
זה יהיה אם תרצה לערוך את השאלה שלך ולציין איזה סוג של משחקים תרצה לשחק וכו '... כרטיסי גרפיקה ישנים רבים יתמכו בתצורה זו מבחינת תכנות אך לא מבחינת משחק.
מה טווח המחירים שלך, באיזה כרטיס אתה משתמש כרגע. באיזה ספק כוח ולוח האם אתה משתמש. פריטים אלה יכולים להשפיע על איזה כרטיס המערכת שלך יכולה לתמוך. :)
@GiwrgosGkogkas איזה סוג של משחקים אתה מקווה לשחק? אם אתה מתכוון לשדה הקרב 4 וארמה 3, הייתי ממליץ על סוג אחר מאוד של GPU אז אם אתה מתכוון לסוליטייר ולמכרה.
אני מצטער, כנראה שאתה לא אוהב סוג זה של תשובות, זו הסיבה שאני מציע את זה בתגובה: מדוע שלא תקנה לוח ראשי משותף עם חריץ גרפי משולב ותאריך אותו בכרטיס מסך נפוץ גם עם 2 ראשים ?
אין מספיק מידע כדי לתת תשובה משמעותית. האם אתה בונה מחשב חדש? אם לא, עליכם לספר לנו במה תומך לוח האם שלכם. האם אתה מתכוון להריץ גרסה עדכנית של Windows, או שמא התמיכה במערכת ההפעלה חשובה? האם רעש וחום הם דאגה? כמה אתה מוכן לשלם?
אנא ערוך את שאלתך כדי לכלול את התקציב שלך ובמיוחד מה שתעשה עם שלושת המסכים. אם אתה משחק, ציין אילו משחקים תשחק ואם המשחקים הללו תומכים בתצורות צג מרובות.
אחד תשובה:
#1
+6
Adam Wykes
2016-09-19 12:36:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

למרבה הצער, ישנם מספר מועט של GPUs שיכולים לעשות כל דבר אחר 2 צגים מבלי להזדקק לשימוש ב- DisplayPort או במתאמים פעילים / מפצלים עם תיאור אקזוטי כזה או אחר, והכרטיסים שעושים זאת הם מעט נדירים ולעתים קרובות יקרים כאשר אתה יכול למצוא אוֹתָם. כרטיס אחד שבדרך כלל מצאתי שהוא זול יחסית (ועדיין מסוגל להתמודד עם 3 מסכי FHD) הוא כרטיס ה ספיר 100322FLEX Radeon HD 6450 כרטיס גרפי 1GB ללא מאוורר כרטיס. זה הוסיף RAMDAC השלישי הקניינית של ספיר (הם מכנים את זה טכנולוגיית FleX), המאפשרת להשתמש בכל שלושת הגרפיות בו זמנית. אמנם נכון שזה לא מגיע עם יציאת VGA כשלעצמה, אך ניתן להתגבר על כך בקלות על ידי הוספת מתאם ה- DVI-VGA הכלול ליציאת ה- DVI-D (זה עם ארבעת החורים הנוספים לאורך התוספת הצלבית). / p>

האפשרות האחרת (ולעתים קרובות טובה יותר עבור אנשים רבים) היא להשתמש ב- GPU בכדי להניע חלק מהתצוגות שלך, אך להשאיר את שבב הגרפיקה של לוח האם / המעבד שלך מופעל כך שתוכל להשתמש בחלק מאותם וידיאו. (ו- RAMDAC רזרבי משויך) להנעת המסך (ים) השלישי (והרביעי) שלך.

תודה שציינת זאת.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...