שְׁאֵלָה:
כונן דיסק קשיח 1TB ומעלה לפלייסטיישן 4
Simple Sandman
2015-09-10 23:20:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

איזה סוג של כונן קשיח עלי לחפש פלייסטיישן 4? אני בדרך כלל חלקית כלפי SSD לעומת מסורתית, אבל אני גם פתוח לרעיון של היברידיות.

בדקתי את Samsung 850 EVO ו- PRO כונני SSD ויש לי ניסיון אישי עם SanDisk SSD במחשב המשחקים האישי שלי. אלה קצת מחוץ לטווח המחירים שלי.

ישנם אתרים רבים ושונים שממליצים על כונני דיסק קשיח, אך אני רוצה לוודא שמה שאני מקבל יהיה בעל תוחלת חיים רבה יחד עם ביצועים נהדרים. p>

הנה אתר שמבחן השוואה בין שלושת הסוגים השונים לביצועים שלהם (מידע רב מדי בשביל לפרסם כאן): http://www.ign.com/wikis/playstation-4 / PlayStation_4_Hard_Drive_Speed_Test_Comparison

על פי האתר, ל- SSD יש ביצועים טובים יותר באופן כללי עם זמן ההתקנה, זמן האתחול והעומס ברמה.

אם תרצה להמליץ ​​על חברות או אפילו כוננים מסוימים, זה יעריך מאוד גם כן.


עדכון: b>
הבנתי שכונני SSD הם קצת מחוץ לטווח המחירים שלי עבור 1TB . אז אני ממשיך לבדוק כמה כונני HDD 2.5 ".

מה התקציב שלך לנסיעה? נכון לעכשיו, דיסק קשיח בגודל 2.5 אינץ '"יהיה זול בהרבה מכונן SSD בנפח 1 טרה-בתים. האם תוכלו לקשר לכוננים שבדקתם? האם זה יהיה כונן פנימי או חיצוני?
זה יהיה כונן קשיח פנימי ואני מתחיל לראות מדוע אני פשוט צריך ללכת על כונן קשיח במקום SDD. עדכנתי את השאלה בקישורים לסמסונג 850s. אני אבדוק את הכונן הקשיח ואשנה את השאלה
אחרי שאמזון שחיפשה את מה שאני רוצה, אני בודקת משהו כמו [זה] (http://www.amazon.com/Seagate-HN-M201RAD-Momentus-SpinPoint-ST2000LM003/dp/B00I8O6OQ4/ref=pd_bxgy_147_img_y). יש לו מחיר ממש טוב ונראה שיש לו נציג ממש טוב.
@SimpleSandman אני חושב שאתה מתכוון ל- SSD, לא ל- SDD.
@ArtOfCode וואו ... תודה שציינת לי את זה. כף יד *
קראתי שכאשר משדרגים את הכונן הקשיח ב- PS3 ייקח כל כונן חלופי כל עוד יש לו סל"ד שווה או גבוה יותר כמקור; אך כונן סל"ד נמוך יותר לא יצליח לבצע אתחול. לא יודע אם זה נכון ל- PS4 אבל כדאי לשקול, אני מניח.
ארבע תשובות:
#1
+5
Cfinley
2015-09-11 03:19:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חיפשתי כונן קשיח אחר שמתאים לדרישות שלך, וזה ש קישרת אליו בתגובות שלך הוא הטוב ביותר שמצאתי. הקיבולת שלו היא 2TB, זה בגודל סטנדרטי, כך שהוא ישתלב בתוך ה- PS4 שלכם, ובכל מקום בו הסתכלתי, אנשים הצהירו שמדובר בכונן אמין.

החיסרון של הכונן הזה הוא המהירות שלו. לבן הוא משתמש בממשק SATA 6.0 Gbps, אני בספק אם תראה את זה בשימוש שלך. באופן אידיאלי, היית רוצה שהסל"ד יהיה בסביבות 7200, אך מכיוון שמדובר בכונן כזה בצפיפות גבוהה, אתה אמור לראות ביצועים זהים, אם לא טובים יותר, מכונן הקשיח המלאי שהגיע עם המסוף שלך.

#2
+2
ArtOfCode
2015-09-11 01:03:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה תלוי במידה רבה במה שאתה מחפש בכונן; כונני SSD מהירים יותר אך בסופו של דבר פחות אמינים.

כונני SSD עובדים באמצעות מעגלים אלקטרוניים ושערי NAND (או NOR) לאחסון נתונים. כונני HDD מסורתיים משתמשים בפלטות מגנטיות. זה מעניק לכונני SSD ביצועים מהירים יותר, מכיוון שהם לא צריכים לסובב את הפלטה ולחפש למיקום הדיסק המבוקש על ידי מערכת ההפעלה. הַחוּצָה. כפי שהסברתי ב תשובה זו, כונני דיסק קשיחים נוטים פחות לנזק מקרי ולאובדן נתונים - אם תפיל אותו בזמן ש הוא מעובד, קיים סיכון שתאבד נתונים, אך אם הוא אינו פעיל אז הראש מאובטח.

עבור Xbox (או כל קונסולת משחקים, לצורך העניין), אני ממליץ להשתמש ב- SSD. אתה לא באמת צריך אחסון לטווח ארוך (הקונסולה הבאה תצא בקרוב מספיק), וה- SSD יספק הרבה זמני שמירה / טעינה מהירים יותר, וזה רצוי.

על מה אתה מדבר? כונן קשיח אמין פחות מ- SSD ...
@Firepower0701 אלקטרוניקה אחסון מגנטי לטווח ארוך, המכיל רכיבים עדינים העלולים להיכשל במכה או בתנאים קיצוניים. אחסון מגנטי יושפע מאוד אם תניח מגנט לידו, אך בדרך כלל לא. קרא את התשובה המקושרת שלי.
כוננים קשיחים יש אגב גם שיטות אחסון אלקטרוניות. זה נקרא מטמון.
ניתן למדוד אמינות @Firepower0701 בדרכים שונות. לדוגמה, עם נתונים המשתנים לעתים קרובות, ה- SSD ימצה בסופו של דבר את מחזורי השכתוב שלו.
אך אם אתה קונה SSD סביר, הזמן שלוקח למלא את כל מחזורי הכתיבה הנקראים יעלה בהרבה על משך הכונן הקשיח. לדוגמא, אם קראתם וכתבתם 10 ג'יגה-בייט (יותר ממה שרוב האנשים עושים ביום אחד) של נתונים מדי יום, עדיין ייקח לכם יותר מ -30 שנה לעבור SSD מסדרת Intel 750. (אני מניח שתנאים אופטימליים ... בטמפרטורת החדר וללא רטט מהיר לאורך חיי הכונן.)
@Firepower0701 האם נתון זה ל -30 שנה עדיין יתקיים אם אתה קורא וכותב 10 ג'יגה ביום בכונן מלא בעיקר שנותר רק 80 ג'יגה-בייט של שטח פנוי? אני לא חושד שזה מבוסס על 10GB ליום בהשוואה לקיבולת המלאה, הרלוונטית רק בכונן ריק, או ריק לרוב.
@Dan כך לא פועלים מחזורי כתיבת קריאה.
#3
+2
Adam Comerford
2015-09-23 15:41:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בהתבסס על ניסיון אישי (3 מתוך 4 נכשלו, נרכשו בהפרש של מספר חודשים) אני ממליץ להתרחק מהכוננים ההיברידיים, כפי שאעשה בעתיד. מדגם מוגבל שאני מכיר, יכולתי פשוט להיות חסר מזל, אבל בשלב זה אני מצמצם את ההפסדים שלי עם הטכנולוגיה הזו. אני חושב שעם העלות של צניחת כונני SSD, תהיה להם אורך חיים מוגבל כמוצר בר קיימא בכל מקרה.

עד כה לא נתקלתי בכשל SSD (מתוך> 10 שנרכשתי באופן אישי מאז 2009 בגדלים מ 75GB עד 512GB עד כה), אם כי היה לי אחד במצב פחות ביצועי תודה לכבל SATA פגום. בבעלותי עשרות דיסקים קשיחים ונכשלתי בקומץ, אך שום דבר שאינו מתקרב לשיעור הכישלונות שראיתי עד כה בהיברידיות.

נכון לכתיבת שורות אלה, כונני SSD מגיעים בטווח של 0.30 עד 0.40 דולר לכל GB גדלים עד 500GB.

הדבר המעניין כאן הוא ש (כדוגמה שנקטפה מ- Newegg היום) העלות של SSD 250GB מסמסונג היא כרגע 0.40 $ / GB שיורד ל 0.35 $ / GB לדגם 500GB. ב- 1TB, אותו כונן מגיע ל- $ 0.37 / GB והוא מוצע למכירה. זה סוג הפרופיל שאנחנו רגילים לראות, עם זאת. בעיקרו של דבר, עבור הקצה העליון של כל פלח טכנולוגי (4TB + HDD, 1TB + SSD כרגע), אתה תמיד תשלם פרמיה - הדבר נכון גם עבור מעבד, זיכרון, גרפיקה, לוחות אם, תצוגות וכו '.

זה זה בדרך כלל איך אני אעשה קניות ב- SSD שלי - בחר כמה יצרנים עם מוניטין טוב (אינטל, סמסונג), ואז החלט על רמת ה- SSD הנדרשת שלך (תקציב, צרכן, ארגוני - במונחי סמסונג EVO, PRO, Enterprise). ברגע שיש לך את זה, בדוק את העלות לכל GB לכל גודל המוצע וחפש את הנקודה המתוקה - שבדרך כלל תהיה שלב אחד או שניים מתחת לראש מבחינת הגודל.

למעשה שיטה זו תעבוד ברוב הדברים - מעבד (צריך להיות עלות לכל Ghz אבל עכור יותר עכשיו), זיכרון RAM (גם עלות לג'יגה בייט), כרטיסי גרפיקה (תלוי, אבל מחיר ל- FPS במשחק highend שאני משחק הוא איך אני עושה את זה), כונני דיסק קשיח (עלות ל- GB). תמיד יש נקודה מתוקה בעקומה, והיא בדרך כלל תהיה קצת מתחת לקצה המדמם, ולעתים קרובות יש מכירות (אז תיזהרו).

אני רואה מהתגובות המעקב שאתה מסתכל על כונני דיסק קשיח בגלל מחיר, אז בואו נראה איפה מתוק המתוק עבור אלה.

עריכה: מעדכן ניתוח לכוננים בגודל 2.5 "הודות לתגובות

מסתכל על כוננים בגודל 2.5" שיעניק לך מעט מהירות מהירה (7200 סל"ד) ולא לדאוג לממשק (ה- PS4 מוגבל ל- SATA II) דבר אחד שהיה ברור מיד הוא שאין הרבה ברירה, הנה העלות לכל GB של מבחר כונני Seagate 2.5 "7200 סל"ד:

 • 0.188 $ / GB - 1TB
 • 0.186 $ / GB - 750GB
 • 0.129 $ / GB - 500GB

דגם 500GB זה היה למעשה זול יותר מהכוננים הקטנים יותר, ולכן כמעט לא מפתיע שהם ברירת המחדל עבור ה- PS4. ראוי לציין כי מחירי SSD 1TB הם "רק" פי שניים מהכוננים הקשיחים 7200 סל"ד בגורם הצורה 2.5 ", אז זה לא כל כך פרמיה בהשוואה לכונני 3.5 אינץ '(ראה להלן).

הנה ההשוואה המקורית שלי, שם טעיתי כונני כונני 3.5 ". זה ממחיש, אז אשאיר אותו כאן להתייחסות:

אני אבחר מותג אחד שיש לי ניסיון טוב איתו (Seagate), אלך לכוננים של 7200 סל"ד ולא אשים לב יותר מדי לגורמים אחרים (אחריות, זיכרון מטמון וכו ') מאחר ומדובר בהערכה גסה:

 • 0.092 $ לג'יגה בייט - 500GB
 • 0.049 $ לג'יגה - 1TB
 • 0.0375 $ ל GB - 2TB
 • $ 0.03 לכל GB - 3TB
 • 0.038 $ ל- GB - 5TB

בדגם המסוים שחיפשתי מטעמי נוחות לא היו רשומים גדלי 4TB / 6TB, אבל אתה מבין את הרעיון - נראה כאילו 3TB או 4TB הם הנקודה המתוקה שלך ככל הנראה מנקודת מבט של עלות לכל GB. עשירית ממחירי ה- SSD לעיל), אז הייתי מחפש כוננים נבדקים ואמינים בטווח זה וקונה בביטחון (בינתיים). רק לצורך הפניה, כונני 7200 סל"ד בנפח 8TB הם נדירים ונכנסים לכ- $ 0.7 לכל ג'יגה-בייט עם כתיבת תשובה זו.

אין לי פלייסטיישן 4, אבל אני די בטוח שהם מקבלים כונני 2.5 אינץ 'בלבד. היזהר גם מכונני Seagate 3TB מכיוון שיש להם [שיעור כשלים גבוה] (http://techreport.com/news/27697/latest-backblaze-reliability-data-shows-carnage-for-3tb-seagate-drives).
אתה צודק - הייתי צריך לבדוק - העיקרון זהה, אבל אני אעשה זאת מחדש עם 2.5 "בקרוב
#4
-1
Firepower0701
2015-09-11 02:15:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כונני SSD, לפחות כרגע, יקרים מאוד לאחסון המוני של משחקים, ורק ממש מקטינים את זמני הטעינה ברמות. במובן זה, SSD אינו אופציה תקפה לקונסולת משחקים כרגע.

עם זאת, ל- SSD יש כמה דברים נחמדים מאוד-

 • הם עוד אמינים. מאשר כוננים קשיחים, מכיוון שאין להם חלקים נעים
 • הם מספקים מעל 100% ממהירויות העברת הנתונים שמציעים הכוננים הקשיחים, אם כי בגלל המעבד (די נורא) של קונסולה ייתכן שלא תקבל את מלוא תועלת ממהירויות העברה אלה.
 • בשל העובדה שהם אמינים הרבה יותר, הם הרבה יותר שימושיים למערכי RAID.

בכנות, כרגע הנוכחי , אתה פשוט צריך ללכת על HDD למסוף.

הכונן הקשיח הטוב ביותר בגודל 2.5 אינץ 'עבור הכסף כרגע הוא זה. תמורת ~ 100 דולר תקבלו כונן קשיח בעל ביצועים ראויים של 2 טרה-בתים.

כונן קשיח חיצוני בגודל 2.5 או 3.5 אינץ ' כמו זה ישרת גם את הצרכים שלכם קצת פחות.

האם כונני דיסק קשיח אינם עוקפים כונני SSD למהירויות העברת נתונים במקרה הספציפי של נתונים רציפים בנפח גבוה (למשל זרם וידיאו ברוחב פס גבוה לא מפוצל)? או שמא זה כבר לא נכון היום?
זה היה אמור להיות אמיתי, כאשר כונני SSD היו בעצם כונני אגודל מהוללים, אבל זה כבר לא נכון. אתה צודק כי כונני HDD מהירים יותר ממערכות אחסון מבוססות פלאש, אך לא כונני SSD מודרניים.
עליכם לנסות לרשום את שם המוצר שלכם בתשובתכם, ולא רק לתת להם "קישור".


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...