שְׁאֵלָה:
שלט לטלוויזיה LG, Soundbar של LG ותיבת TiVo
Jordan
2015-09-16 23:54:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

איבדתי את שלט סרגל הקול של LG לפני שעברתי. לפני המעבר היה לי DIRECTV ויכולתי להשתמש בשלט הרחוק שלהם כדי לשלוט בעוצמת הקול בסרגל הקול תוך כדי ביצוע כל הפונקציות הלוויניות שהייתי צריך.

לאחר המעבר החלפתי לספק, חברה זו משתמשת ב- TiVo. כשבאו והגדירו הכל השלט לא תוכנת לסרגל הקול. ניסיתי להגדיר אותו ידנית אך לא הצלחתי למצוא את הקודים הנכונים כמו גם למצוא את הדגם המרוחק הספציפי שהם נתנו לי.

האם יש שלט אוניברסלי ספציפי שיאפשר לי להתחבר ל טלוויזיה, פס קול ומקלט TiVo?

אחד תשובה:
#1
+5
Andy
2015-09-17 00:53:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם ברצונך לאחד שלטים רחוקים, אני ממליץ תמיד על הרמוניה של Logitech. ישנם דגמים שונים בעלי תכונות נוספות (כלומר, מסכי מגע, כמה מכשירים הוא יכול לשלוט בו זמנית, התקנה מהירה וכו ').

דבר מדהים אחד בכל דגמי ההרמוניה, הוא שכולם השתמש באותו מסד נתונים לצורך תאימות. תוכלו לחפש אם המכשירים שלכם זמינים: כאן. Logitech מתגאה ב תאימות עם 250K + מכשירים בכל 7K יצרנים. רוב הסיכויים שהוא תואם כברירת מחדל. אם לא, אתה עדיין יכול לתכנת אותו באמצעות השלט המקורי של המכשיר.

באופן אישי, יש לי את Harmony 650.

Harmony 650

אני משתמש בו כדי לשלוט בטלוויזיה, מקלט, נגן bluray וסטריאו. הגדרת כל מכשיר לשימוש בהרמוניה אורכת מעט זמן, אך ברגע שההרמוניה מכירה את המכשיר ואת המאקרו ההפעלה / כיבוי אני משתמש כדי להפעיל את הכל ואיך אני רוצה את זה כשאני יושב להירגע, זה נחמד מאוד.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...