שְׁאֵלָה:
המלצה ל"מארזי מחשב מגדל דק "
wip
2015-09-13 00:44:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני רוצה לקנות מחשב גיימינג שיוצב ליד הטלוויזיה שלי. כדי לתת לו את צריכת האוויר הטובה ביותר, ובהתחשב במרחב (הקטן) הזמין בחדר החלטתי לקנות מארז שאוכל להציב אנכית.

באופן אידיאלי, רוחבו יהיה מתחת 14 ס"מ (5.5 אינץ ') ). אין לי הגבלת גובה והעומק צריך להיות מתחת ל 50 ס"מ (~ 19 אינץ ').

[מחשב קולנוע ביתי] (https://en.wikipedia.org/wiki/Home_theater_pc)? זה יהיה השם של מחלקת המחשבים, אם אתה מבקש גורם צורה (כמו ATX ו- ITX) זה יכול להיות מסובך יותר.
כן, אני מחפש את גורם הצורה המתאים ביותר לתיאור לעיל.
[ראשי ATX] (https://en.wikipedia.org/wiki/Computer_form_factor#Tabular_information) לוחות הראשי צריכים להתאים. הבעיה היחידה שלך תהיה המקרה אז, יתכן שהוא לא יתאים לכונני 3.5 אינץ '(HDD) וככל הנראה לא יתאים לכונני 5.25 אינץ' (אופטיים). ככל הנראה הלהיט הטוב ביותר שלך יהיה "מארזי ITX מיני" דקים. תוכלו להתייעץ עם מנוע החיפוש המועדף עליכם למחשבים למקרים ספציפיים.
שתיים תשובות:
#1
+5
Mark
2015-09-13 03:45:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אינך מתכנן להוסיף יותר מכרטיס הרחבה אחד (נניח כרטיס מקלט טלוויזיה) למערכת שלך, לוח מיני ITX ב פרופיל נמוך חזק > או מארז קולנוע ביתי מתאים לצרכים שלך. אם אתה רוצה שניים עד ארבעה כרטיסים (כרטיס טיונר, כרטיס גרפי ייעודי, כרטיס רשת ייעודי וכו '), לוח microATX במקרה פרופיל נמוך יעבוד.

שים לב ש- במקרה נמוך פרופיל משתמשים בכרטיסי הרחבה צרים "בעלי פרופיל נמוך" עם סוגר מיוחד; כרטיסי הרחבה רגילים לא יתאימו. ברוב המקרים של הקולנוע הביתי יש מגדלת זווית ישרה המאפשרת לך להשתמש בכרטיס הרחבה רגיל. בשני המצבים, ייתכן שתזדקק לאספקת חשמל בגודל המקרה ולא לספק כוח ATX רגיל.

במקרים קטנים יותר קיימים מפרצים עבור כוננים קשיחים למחשבים ניידים (2.5 אינץ ') וכוננים אופטיים למחשבים ניידים דקים במקום שולחן עבודה כוננים בגודל גדול, לכן הקפד לבדוק זאת בעת בחירת החלקים שלך.

בתיאוריה, אתה יכול להתאים לוח ATX בגודל מלא בשטח הפנוי, אך הלוגיסטיקה של הצבת ספק הכוח, מערכת הקירור, כרטיסי ההרחבה וכו 'פירושה שכנראה לא תוכלו למצוא מקרה שיכול לעשות את העבודה.

כהערה נוספת, גורם הצורה שהכי התאים לצרכים שלי נקרא על ידי היצרן "מגדלים דקים / קומפקטיים".
#2
+4
Firepower0701
2015-09-13 09:02:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

צומת ה- 202 של Fractal Design הוא מארז מחשב קטן במיוחד עם גודל צורה (גודל קונסולה), עם תמיכה בכרטיס גרפי בגודל מלא. קישור לדף העיצוב הפרקטלי עבור כל המקרים של סדרת הצמתים שלהם נמצא כאן, ואני מציע לך לבדוק אותם. הוא ייצא בקרוב ומשתמש בלוחות מיני ITX.

בנוסף, לסדרת Cooler Master Obsidian יש מקרים קטנים מאוד של גורמי צורה אשר יתאימו היטב לקולנוע ביתי.

סילברסטון מייצר גם מעט מקרים קטנים מאוד של ITX לגורמי צורה. קישור לדף האמזונס של Silverstone Raven Z נמצא כאן.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...