שְׁאֵלָה:
בחירת החומרה המתאימה לקיוסק אינטראקטיבי - מחשב
Greenonline
2015-09-21 22:52:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

המטרה שלי היא לפתח קיוסק אינטראקטיבי עם מסך מגע בלבד הזמין למבקרים במוזיאון מקומי. אני חייב להודות שאני סטודנט שנה חדשה בתחום הזה של חומרה, אבל אני מאוד אוהב את הצליל של האתגר הזה, אז אני צריך לקבל מידע / ייעוץ קודם לגבי רכיבי קיוסק.

לגבי חלק תוכנה, אני הולך להשתמש במערכת הפעלה של Arch Linux ולפתח תוכנת קיוסק משלי למסגרת הכי מינימליסטית שאפשר. אני בוחרת בהכנת אפליקציה על בסיס WebGL (מכיוון שאני מאמין שזו החזקה שלי), ולכן האצת חומרת WebGL חייבת להיות נתמכת על ידי GPU. אם WebGL יהיה כבד מדי, תוכנית החירום שלי היא לבנות אתר HTML טוב או אפליקציית Java עצמאית (שיכולה להיות הדרך הקשה ביותר, אך יעילה יותר).

אז עכשיו לגבי החומרה:

המסך מכוסה כאן בחירת החומרה המתאימה לקיוסק אינטראקטיבי - מסך

לאחר מכן, מה עם המחשב? חשבתי על משהו כמו Hummingbird i2 או Cubox-i4Pro כך שהוא יתמוך לפחות ב- OpenGL 2.0, במתאם ה- Wi-Fi, במקלדת ובכל הדברים האלה ואשר יהיו מוכנים להתקין את מערכת ההפעלה עליו. כמו כן, הוא צריך להיות תואם למסך המגע שנבחר.

שתיים תשובות:
#1
+6
JonasCz - Reinstate Monica
2015-09-21 23:08:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

פטל פטל עשוי להיות אופציה, במיוחד. בהתחשב בכך שהיא צריכת חשמל נמוכה, כמו גם עלות נמוכה. WebGL הוא ניסיוני במקצת, אך HTML או Java יעבדו.

ל- Pi 2 יש מפרט טוב ($ 35 נותן לך זיכרון RAM של 1GB ומעבד quadcore), ובנוסף יש לו קהילה גדולה סביבו, כל כך הרבה דברים מתועדים יותר ותומכים טוב יותר. בנוסף, לינוקס נתמכת היטב ועובדת היטב, בניגוד למכשירים דומים אחרים.

יהיה עליכם להשיג מתאם USB WiFi וכן כרטיס SD (מיקרו) לאחסון.

פשוט שנה אותו כך שלאחר האתחול הוא יארז את החיוני ל ramdisk ויהפוך את כרטיס ה- SD לקריאה בלבד. אחרת * תיתקל ב [בעיות בשחיתות במערכת הקבצים] (http://unix.stackexchange.com/questions/136269/corruption-proof-sd-card-filesystem-for-embedded-linux) במוקדם או במאוחר, אם המכשיר יהיה לְמָשָׁל מכובה ללילה.
שימוש ברמדיסק עשוי להיות רעיון טוב, אך יקטין את כמות הראם העומדת לרשות היישום שלך, במיוחד. אם אתה משתמש באחד מדגמי ה- Raspberry Pi הישנים יותר. אם תכבה אותו כראוי במקום למשוך את החשמל, יהיה בסדר. ה- Pi גם נהדר מכיוון שאתה יכול פשוט להחליף את כרטיס ה- SD אם הוא מתקלקל / מתקלקל (ודא שיש לך כרטיס רזרבי שנטען מראש עם התוכנה שלך). cc @SF.
#2
+3
user1103
2015-11-09 07:45:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תוכל לשקול לחפש מערכת נקודת מכירה משומשת. שיחקתי עם PARs, Microses ו- Alohas ומעולם לא התקשיתי עם דביאן. אפילו מסכי המגע בדרך כלל עובדים עם התקנות מחוץ לקופסה. בהחלט לא חסכוני בדלק כמו Pi (אם כי קופות עדיין משתמשות במעבדים המיועדים ליעילות ולא לביצועים), אך בהחלט חזקים יותר. הם גם פוחתים במהירות רבה. אתה יכול להשיג אחד עם כוח עיבוד הגון במחיר זול ב- eBay, וחלקים לדגמים הפופולריים יותר נמצאים בדרך כלל בשפע.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...