שְׁאֵלָה:
מארז SATA חיצוני למספר דיסקים
casey
2015-09-21 22:36:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מחפש מארז SATA חיצוני לארח מינימום 4 דיסקים קשיחים מסוג SATA בגודל 3.5 אינץ '.

כרגע ברשותי מארז 4 דיסקים מבית Vantec המשתמש ביציאת SATA מכפיל אך יש לו חסרון שיציאה אחת תמיד קוראת כ- SMART מושבתת ללא תקיפה מהדיסק ובסך הכל סובל מקירור לקוי.

הדרישות שלי:

  • מינימום 4 מארז דיסק ל דיסקי SATA בגודל 3.5 אינץ '
  • קירור טוב, רעידות נמוכות באופן אידיאלי ולא חזק מדי
  • ממשק נתונים eSATA
  • לא פיתרון להרכבה. זה יושב על השולחן או על הרצפה.
  • אידיאלי יכול להכיל 6 GB / s דיסקי SATA III ברוחב פס מלא.
  • מופעל חיצונית עם מתג לכיבוי
  • התקנה / הסרה די קלים של דיסקים במארז.

מקרה השימוש שלי הוא גיבוי לסירוגין כאשר הדיסקים והמארז פועלים ומסתובבים רק במהלך הגיבויים.

שאלה: האם יש לך בקר התומך במכפיל יציאות SATA?
@AdamComerford כן, המתחם הנוכחי שלי משתמש במכפיל יציאות והמערכת שלי מדווחת עליו כ- ata6.15: מכפיל יציאה 1.2, 0x197b: 0x0325 r0, 5 יציאות, feat 0x5 / 0xf '
שתיים תשובות:
#1
+4
Adam Comerford
2015-09-22 21:17:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בסדר, אז השתמשתי ב גרסה ישנה יותר של מוצר זה בהצלחה, אך לא הייתה לי אפשרות להשתמש בגרסה האחרונה שלהם. הניסיון שלי היה מספיק טוב כדי להמליץ ​​על המלצה כללית. Icy Dock מציע כעת מארז של 4 דיסקים, עם הרבה אפשרויות נחמדות (כולל מהירויות מאוורר מתכווננות, מסנני אבק, מגשי כונן) בשם Black Vortex.

אתה זקוק לתמיכה של מכפיל יציאות כדי להשתמש בממשק eSATA וזה מוגבל למהירויות SATA II (3 GB / s). אני צריך לציין שהשתמשתי ב- USB באופן אישי ב- Iock Dock וב- FireWire 800 ב- Drobo ולא ב- eSATA - הניסויים שלי בכונני eSATA היו גרועים (יכול להיות שזה רק מזל שלי).

בשלב זה, תקבל רק רוחב פס SATA II (3GB / s) בערוץ אחד בגישה זו. זה פחות משמעותי מממשק USB 3.0 בעל ביצועים טובים, במיוחד כאשר לוקחים בחשבון ש- SATA II של ערוץ יחיד מוגבל ל ~ 300MB / s הודות לקידוד 8b / 10b. סביר להניח ש- USB 3.0 יעלה על eSATA כאן, אז כדאי לשקול.

#2
+2
Aiden Grossman
2015-09-22 19:13:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ה- Probox של מדיאסוניק נראה לך אפשרות טובה. ניתן למצוא אותו כאן יש לו תמיכה ב- esata ו- usb 3.0. יש לו קירור טוב למדי עם חיישן תרמי לשינוי אוטומטי של מהירות המאוורר. יש לו מתג הפעלה ויכול לתת לך 6 ג'יגה לשנייה שזה המקסימום שתמצא בדיסק sata 3. יש לו גם 4 מתחמי מפרץ וזה לא פיתרון לרכישה.

האם השתמשת ב- Probox בעבר? כמה זה חזק?


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...