שְׁאֵלָה:
מחשב נייד למדעי נתונים
Dawny33
2015-09-20 17:10:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מהם המחשבים הניידים המתאימים ביותר עבור מדעני נתונים ואנליסטים?

כאשר אנו מתעסקים בחישובים כבדים וצריכים גם ליצור הדמיות, דבר שיכול לגבות מחיר ממליץ.

עדיף אם זה יכול לעזור גם בניתוח ביג דאטה.

למרות שהניתוח נעשה במסגרת Map Reduce (או מחשוב מבוזר), עדיין החישובים כבדים ולוקח זמן וגם מאט את המחשב הנייד ברוב המקרים.

לכן, מומלץ לפטופ עם תכונות ומערכת הפעלה המתאימה ביותר להתמודד עם דברים כאלה בחן.

[מחיר לא בעיה]

לגבי חומרה: אני מניח ש- Quadro M ו- Xeon הנייד יהיו הטובים ביותר?
"למרות שהניתוחים נעשים במסגרת Map Reduce (או מחשוב מבוזר), עם זאת החישובים כבדים ולוקחים זמן וגם מאטים את המחשב הנייד ברוב המקרים." -> אתה פועל במחשב שלך או בשרת כלשהו?
שתיים תשובות:
#1
+5
Franck Dernoncourt
2015-09-21 00:29:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מכיוון שאני פחות או יותר באותו מצב, הנה מה שאני מחפש:

  • SSD: מכיוון שסביר להניח שתבצע קלט / פלט רבים בערכות נתונים גדולות. 1 TB הוא השורה התחתונה שלי.
  • זיכרון RAM: מכיוון שלעתים קרובות זה יותר נוח ומהיר יותר לשמור ערכות נתונים (או חלק מהן) בזיכרון. 16 GB הם באמת השורה התחתונה.
  • GPU: Nvidia עדיפה לפעמים על AMD שכן היא נוטה להיות נתמכת יותר (למשל עבור ספריות רשת עצביות). הייתי צריך להשיג MBP M2014 במקום M2015 כי האחרון היה AMD ואילו לשעבר יש Nvidia, ואני צריך להשתמש ב- Theano.
  • מערכת הפעלה: לינוקס נוטה להיות יותר ספריות (אך מכיוון שאין לה שום תוכנת מנוע דיבור ראויה אני משתמש באופן אישי ב- Microsoft Windows, תוך שימוש בלינוקס ב- VM או בשרת).
  • מעבד: לא התפתח הרבה בשנים האחרונות ... איזשהו דור 3 או 4 i7 הוא סטנדרטי.

מכיוון שלעתים קרובות זול יותר להוסיף SSD ו- RAM בעצמי, אני נוטה לשדרג באמצע מחשבים ניידים מיוחדים.

אם המחיר אינו נושא, אתה יכול להסתכל על אותם Alienwares במחירים מופרזים. לאנשים שהם מודעים יותר לתקציב, בדקו עד כמה ניתן לשדרג את המחשב הנייד (למשל זיכרון RAM מרבי + מספר חריצי SSD). בארה"ב, אני אוהב את ה- Xotic PC, שכן המפרט המקסימלי מוגדר בבירור.

הייתי מוסיף https://system76.com/ לרשימה כשאני שוקל לינוקס. יש להם אפשרויות מתקדמות של Nvidia, ועם האחרון שהזמנתי תוכל לקבל סוללה נוספת או לזרוק כונן נוסף לקבלת יותר IO - גמישות נחמדה
תודה על תשובה נפלאה. שדרוג המחשב הנייד שלי נראה כמו אפשרות טובה יותר. האם ניתן לשדרג את ה- Macbook Pro שלי (רשתית 15 ') בעזרת המפרט שציינת?
@Dawny33 אני מאמין כי זיכרון RAM מולחם אבל צריך להיות קל לשנות את ה- SSD.
#2
+3
March Ho
2015-09-29 19:16:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אלטרנטיבה שעליך לשקול היא לעבור למודל לקוח שרת לצורך החישובים שלך, לבצע את החישובים על שולחן עבודה רב עוצמה ולגשת מרחוק לתוצאות.

שולחן העבודה, יחסית חופשי ממגבלות הקירור והמשקל, יכול להיות מוגדר כמעט בסדר גודל חזק יותר מהמחשב הנייד הטוב ביותר. הגדרות Xeon כפולות עם 3 או 4 כרטיסי גרפיקה עולות בראשך.

עם זאת, על מנת שהגישה מרחוק תעבוד היטב, עליך להיות בעל חיבור אינטרנט אמין (נתונים או wifi). אם תוכל להשיג חיבור אינטרנט מהיר אליו תוכל לגשת באופן מהימן מכל אחד מהמקומות שאתה מבקר בהם, עליך לשקול זאת ברצינות כאופציה.

למפעילי 3G / 4G רבים יש תוכניות נתונים בהן אתה יכול להשתמש במחשב הנייד שלך כמובנה או באמצעות מודם נתונים מסוג USB, ואבן הנגף העיקרית כאן עשוי להיות כיסוי השירותים שלהם. .שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...