שְׁאֵלָה:
מוניטור לתינוק שיכול להכיל מספר תחנות שידור באותו ערוץ
Andy
2015-09-12 09:10:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

צגי התינוקות שיש לי ניסיון עם שני ערוצים. הערוצים מתויגים "A" ו- "B" ללא ציון באיזו תדירות השניים משתמשים בפועל. נראה כי מודלים שונים משתמשים בתדרים שונים עבור ערוצים בעלי שם דומה. אני מניח הנחה זו מכיוון ששתי תחנות בסיס מדגמים שונים שהוגדרו לשדר ב- "A" אינן נאספות על ידי צג התינוק המקבל. נראה כי שני צגים מאותו המותג גורמים להפרעה אם שניהם משדרים באותו ערוץ, מכיוון שהצגים המקבלים קולטים סטטי בלבד.

הייתי רוצה שיהיה צג מקלט יחיד למסכים משדרים מרובים. אני לא אוהב להקים מספר צגים כדי לשמוע אם הילדים בוכים בזמן שאני במרתף בלילה או עובד בחוץ בזמן התנומה. האם יש צג שמאפשר לי להקים מספר צגים בחדרי הילדים (עדיף 3), להגדיר את כולם לשידור באותו ערוץ, ורק דורש שיהיה לי צג אחד כדי לקבל צליל? אני לא צריך להיות מסוגל לזהות איזה ילד בוכה (כפי שיכולתי בכל חדר היה זה רק צג / ערוץ בודדים). אני רק צריך להיות מסוגל לשמוע את כולם כדי שאוכל להיכנס למסדרון ולקבוע מי עושה רעש.

קשה למצוא קבוצה של מוניטורים לתינוק עם הורה אחד ושלושה צגי ילדים. זה והעובדה שכולם אובססיביים לצגי וידאו בימינו לא עוזרים הרבה. מלבד זאת, לא הרבה יצרנים מפרטים פרטים אודות תדרים ספציפיים.
[דיון מטא] (http://meta.hardwarerecs.stackexchange.com/questions/105/are-small-electronics-on-topic) על האם הנושא או לא נמצא בנושא
אחד תשובה:
#1
+3
tiMbeRdroP
2015-10-28 03:28:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתה לנו אותה בעיה ומצאנו פיתרון קצת יצירתי על ידי הפעלה מחדש של מכשירי האנדרואיד הישנים שלנו. התקנו את "TeamSpeak" על כל אחד מהם והצבנו אותם בחדרי הילדים. הם מתחברים באמצעות wlan למחשב ישן שבו פועל TeamSpeak-Server.

לאשתי ואני יש גם לקוחות TeamSpeak בתאים שלנו - כך שבכל מקום שנמצא בבית - אנחנו תמיד יכולים לשמוע אותם.

כשאני יושב ליד המחשב יש לי תמיד חלון TeamSpeak בצג השני, כך שאוכל אפילו לראות מאיפה הרעש מגיע.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...