שְׁאֵלָה:
סוללה טובה יותר ל- Galaxy S4 Mini?
James
2015-09-17 20:09:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי טלפון סמסונג גלקסי S4 מיני, וסוללת המלאי בדרך כלל לא מחזיקה לי את כל היום. האם סוללות צד שלישי עובדות טוב? האם יש סוללה שיש לה אורך חיים ארוך יותר מסוללת המלאי?

האם אתה נמצא בטלפון שלך הרבה במהלך היום? האם הפיכת הטלפון לגדולה יותר פיזית תהיה בסדר איתך? מה המטרות שלך לסוללה החדשה? מה התקציב שלך? האם אנא ערוך את שאלתך כדי לכלול את התשובות לשאלות אלה?
יש לי גלקסי S3 מיני עם סוללה של צד שלישי ועובד מושלם. הסוללה היא 2680 מיליאמפר / שעה כך שאוכל לעבוד עם הנייד בערך יום וחצי בלי להטעין אותה. זה כמעט אותו גודל של סוללת המלאי.
יש הרבה סוללות של צד שלישי באמזון. הרמתי אחד עבור ה- Galaxy s5 שלי שמיוצר על ידי אנקר. הסוללה (7500 מיליאמפר / שעה) מחזיקה לי בדרך כלל יומיים שלמים עם שימוש תכוף. זה בא גם עם המקרה שלו. רק תהיה מוכן לקבל טלפון גדול יותר.
אחד תשובה:
#1
+3
Franck Dernoncourt
2015-09-19 02:28:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כפי שנאמר בתגובות, אם אכפת לך מחיי הסוללה אז תסתכל במספר mAh שיש לסוללה החלופית. הסוללה המקורית של סמסונג לגלקסי S4 מיני היא 1900 מיליאמפר / שעה ולכן אתה רוצה משהו גבוה יותר, למשל. זרולמון סמסונג גלקסי S4 מיני 5100mAh. היזהר שחלק מהסוללות עבות מכדי להכנס למארז הטלפון המקורי, לכן הן מגיעות עם מארז עבה יותר. כמו כן, קיימים חבורה של יישומים המסייעים בזיהוי אילו יישומים לוקחים את מרב הסוללה שלך, כדאי לבצע אופטימיזציה גם בצד התוכנה.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...