שְׁאֵלָה:
צג טוב כעיקרי בהתקנת שני צגים
MoritzLost
2015-09-20 21:05:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מחפש צג טוב למחשב האישי שלי. ברשותי כרגע צג ASUS בגודל 21,5 ", וזה בסדר; אני מתכנן להשתמש בזה שברשותי כרגע כמוניטור שני ולקבל חדש כצג הראשי שלי. אני מוכן לשלם עד 200 אירו אני רוצה משהו שקצת יותר גדול מזה הנוכחי, אולי חולצות בגודל 23 - 27. הוא ישמש למשחקים ולכל מיני יישומי משרד וכן לעיצוב גרפי (אני משתמש כבד). בגלל האחרון, הוא אמור להציע מצבי צבע מתכווננים (או לפחות כמה הגדרות קבועות מראש סבירות) ולהיות חסכוני באנרגיה. רזולוציית HD מלאה (1920x1080), לא יותר ולא פחות. יחס גובה-רוחב 16/9 הוא דרישה, אני לא רוצה 16/10. חייב להיות זמין לרכישה בגרמניה, ללא יבוא. צריך לקבל קלט HDMI, DVI הוא אופציונלי. עריכה: אני לא צריך רמקולים פנימיים!

שתי שאלות:

  • על אילו צגים שמתאימים לפרמטרים האלה אתה יכול להמליץ?
  • לכל מי שעבד עם מספר צגים בעבר: האם לדעתך חשוב ששני המסכים יהיו באותו הגודל? האם זה מבלבל אם אחד גדול יותר מהשני (או רע לעיניים או משהו כזה)?

אל תהסס לציין אם פספסתי איזה פרמטר חשוב. תודה!

אני ממליץ לך בחום לקבל לוחות IPS. הם כל כך טובים מ- TN עבור משהו כמו עיצוב גרפי. יהיה לך קשה מאוד עם זווית הראייה ולראות צבעים נכונים עם TN.
@Adam האם אתה יכול להמליץ ​​על ספציפי? @ Belford אני לא אוהב את זה. ויהיה לי בעיה בעריכת קטעי 16/9, יהיו פסים שחורים כשאצפה בסרט 16/9 ... זה פשוט לא בשבילי
האם יש לך העדפה לגימור מט לעומת מבריק?
לגיל המסך יש השפעה על הבהירות והצבע הכללי. יש לי LCD ישן יותר לצד נורית LED חדשה יותר והם שונים מאוד. אם אתה יכול להרשות לעצמך, קבל שני לוחות.
ארבע תשובות:
#1
+4
szoszk
2015-09-20 22:16:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לי באופן אישי יש את ה- BenQ GL2440 מאז דצמבר 2010 ו- GL2450 מאז אוגוסט 2014. הם צגים טובים באמת, עם יחס מחיר-ביצועים טוב. אני מאוד אוהב אותם, כי הם לא יקרים מדי ומראים לקולרים די טובים.

עכשיו ל- BenQ יש גרסה חדשה יותר, GL2460 שעולה כרגע רק 160 € על אמזון גרמניה. כך הייתי ממליץ לקנות את החדש יותר. תמורת 200 אירו תוכלו להשיג גם את ה- GL2760, שהוא בעצם גרסת ה -27 אינץ 'של ה- 2460.

עבדתי בעבר עם צגים בגדלים שונים, ואני חושב שזה לא ממש הכרחי שיהיו בעלי גודל זהה. הפלוס היחיד של צגים בגודל זהה הוא שאתה יכול לשנות את מיקום החלונות, מבלי לחשוב על גודל החלון.

לא הייתי ממליץ לקנות 2 צגים במקרה שלך (אם אתה לא אתה לא רוצה להוציא יותר מ- 200 €), כי למשחקים במספר צגים אתה צריך לפחות 3. במקרה כזה תצטרך צגים בגודל זהה לחוויה הטובה ביותר.

תודה על ההצעות! אני אבדוק את זה מחר. אני רק אקנה אחת. מדוע אני צריך לפחות שלוש למשחקים במספר צגים?
@MoritzLost, איך היית משחק עם שני צגים בלבד? אמצע המשחק שלך יהיה באמצע בין המסכים שלך, וזה אולי לא אופטימלי. שלוש הוא בהחלט טוב יותר למשחק מאשר שניים.
אה, אני רואה. לא השתמשתי ביותר ממסך אחד לפני כן, אז לא חשבתי על זה. אבל בכל מקרה אשתמש רק בצג אחד למשחקים
@MoritzLost אמצע המשחק הוא הנושא העיקרי. אבל גם לפחות אם אתה משתמש ב- nVidia אתה צריך לפחות 3 צגים כדי לאפשר את הפונקציונליות המובנית של כרטיס המסך. יש כמה דרכים לעקיפת הבעיה, אך הן לא ממש עובדות טוב.
@szoszk תודה, זה טוב לדעת - למחשב החדש שלי יש מעבד Nvidia GPU ...
#2
+4
Adam Comerford
2015-09-24 18:05:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הערה / עדכון: הודות לתגובות עכשיו אני מבין שפספסתי את דרישת 16: 9 - להלן בעצם חל על צג 16:10. אם זה לא נושא עבורך (השתמשתי בשני ולא ממש מבחין בהבדל), המשך לקרוא ....

כשהגיע הזמן להחליף את Iiyama E511S הנכבד שלי בשנת 2013 (אחרי ~ 9 שנות שירות) עשיתי המון מחקר - רציתי משהו בטווח 24 ", מסך רחב, עם טקסט חד ושיעור תגובה הגון ולא רציתי להיקרע במונחים מחיר, אבל רציתי פאנל IPS. בסופו של דבר, אחרי שקראתי הרבה ביקורות הלכתי עם Dell Ultrasharp U2412M, והמחיר הכי טוב שמצאתי היה באמזון (לא ישיר של Dell). / p>

באותה תקופה זה עלה לי ~ 300 €, אבל זה יכול להיות בסביבות 250 יורו עכשיו. אני יודע שזה קצת מעל ליעד המחירים המוצהר שלך, אבל זה בעיקר הודות לשערי החליפין האירופיים המחורבנים. זה כרגע נמוך יותר מ- £ 200 באמזון בבריטניה ופחות מ- $ 250 במדינות, כך שתוכל אולי למקור אותו קצת יותר זול מ- € 250.

יש לי את זה ממש ליד BenQ G2400W כמסך שני וההבדל הוא מורגש, במיוחד כשקוראים טקסט (הרבה יותר פריך, פחות מעייף בעיניים) או מנגנים משהו ברזולוציה גבוהה. עבור וידאו באיכות SD או DVD ה- BenQ הוא בסדר, אבל משחקי 1080P או Hi-Res הם הרבה יותר טובים ב- Dell.

הייתי כל כך מרוצה מכך שאפילו כתבתי סקירה מהרכישה שלי באמזון, דבר שאני עושה לעיתים רחוקות.

הערה אחת שבה זה מחמיץ את הדרישות המוצהרות שלך: זה כולל DisplayPort ו- DVI ולא HDMI - לא היה דאגה עבורי (לא היה צריך צליל, כבר היה מתאם)

#3
+3
rob
2015-11-04 11:20:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

על אילו צגים שמתאימים לפרמטרים אלה אתה יכול להמליץ?

לצערי אני לא יכול לענות על זה לשביעות רצונך, מכיוון שהתכוונתי להמליץ ​​על Asus PA248Q שהוא 24 " צג 16:10. באופן אישי, אני אוהב את הנדל"ן האנכי הנוסף אבל יש לך העדפה משלך. ובכל זאת, אולי תחפש גרסה 16: 9 מבית Asus מכיוון שלדגם זה יש הרבה תכונות נחמדות כגון USB מובנה רכזת 3.0, לוח IPS, וכמה שכבות על עיצוב גרפי דרך לוח הבקרה (למשל, שכבות רשת בגודל אינץ 'או ס"מ, וגדלים שונים של תמונות כמו 4 "x6", IIRC).

לכולם שעבד עם מספר צגים בעבר: האם לדעתך חשוב ששני המסכים יהיו באותו גודל? האם זה מבלבל אם אחד גדול יותר מהשני (או רע לעיניים או משהו כזה)?

כן, באופן מוחלט - למעשה, אני אפילו מרחיק לכת וממליץ שיהיו לך שני צגים מאותו הדגם המדויק. לאחר שני דגמים שונים כולם חוץ מ- gu מבקשים שיהיו לך משמרות צבע בזמן שאתה מעביר חלון ממסך אחד לשני. כן, ניתן לבצע כיול של דגמים שונים, אך אם הם לא משתמשים באותם לוחות לא תשיג אותם.

נושא אחר הוא שלנסיוני זה גורם מתח מסוים בעין כדי לעבור בין שני צגים עם רזולוציית ppi שונה ו / או רזולוציה שונה. זה גם מעט מעצבן כשגוררים חלון ממסך אחד למסך אחר וסמן העכבר נתקע ב"פינה "כאשר אתה עובר מהצג הגדול לצג הקטן יותר.

#4
+3
timuzhti
2015-11-04 12:17:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני ממליץ על ה- IPS ASUS VX239H, € 179 ב- Amazon.de. יש לו לוח IPS, בעל דיוק צבע וזוויות צפייה טובים יותר. הוא די דק וצורך פחות מ -22 ואט, על פי ASUS. הבהירות היא 250 nits, לא כוכבי, אבל זה צריך להיות מספיק בתוך הבית. יש לו אמנם רמקולים פנימיים. זמן התגובה של 5 ms טוב לצגי IPS, ולא כדאי לשים לב לרוחות רפאים בזמן משחק

הנה דף המוצר של ASUS, אם אתה רוצה לדעת משהו אחר. אני די בטוח שזה עונה על כל הדרישות שלך. צגים בגדלים שונים עשויים לבלבל, אך כדאי להתרגל לאחר זמן מה, אם אתה משתמש הרבה במחשב שלך.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...