שְׁאֵלָה:
עכבר אלחוטי של Logitech שאינו גיימינג עם גלגל לחיצה?
Keavon
2015-09-10 03:14:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי עכבר Logitech M505 ישן ואני מאוד אוהב גם את גורם הטופס הארגונומי וגם את העובדה שהוא מגיע מ- Logitech (המקלט המאחד שימושי). אני נראה ככה:

Logitech M505

אבל זה הופסק ויש לו כמה בעיות משלו, אז אני רוצה למצוא עכבר דומה חדש מבית Logitech.

אך עליו להיות גלגל גלילה לחיצה (כך שסיבוב גלגל הגלילה לוחץ על שלבים מוגדרים במקום גלילה חלקה). כמו כן גלגל הגלילה צריך להיות כפתור העכבר האמצעי (בניגוד למטה שיש כפתור נפרד שמשמש ככפתור העכבר האמצעי). כמו כן, צריך להיות לו גורם צורה דומה (כלומר אין עכברי משחק מוזרים שנראים כאילו הם אוטובוט או מטעה). תכונות אחרות (כמו לחצנים נוספים) הן בסדר אך אינן נדרשות.

כיום, לרוב העכברים יש גלגל גלילה שיכול ללחוץ עליו. הייתי ממליץ לך לעבור בין חנויות ולנסות את ההדגמה הזמינה, אתה תמצא אחת די מהר, גם אם אתה מקפיד על Logitech.
@TheBird956 נראה לי שלוגיטק הולכת בדרך להכנת העכברים שלהם * לא * ללחיצה. אני מניח שזה רצוי לגלישה באינטרנט, אבל איך אתה אמור להשתמש בו לדברים כמו להחליף נשק במשחקים או לדפדף ברשימת פריטים שכל לחיצה היא פריט? אני לא יכול למצוא שום דבר מ- Logitech שמתאים לצרכים שלי ואני לא חושב שחנות פיזית תהיה יוצאת דופן.
שתיים תשובות:
Tymric
2015-09-18 17:37:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ל Logitech MX Master יש גלגל גלילה הניתן להגדרה שניתן להתאים אישית ללחיצה על לחיצה או לגלילה אוטומטית.

הצעת מחיר (הדגשה שלי):

גלגל גלילה מסתגל למהירות

גלול בין מסמכים ארוכים או דפי אינטרנט במהירות ובקלות. גלגל הדיוק עובר אוטומטית מלחיצה ללחיצה לגלילה מהירה במיוחד.

תוכנת Logitech Options ™ מאפשרת לך להתאים אישית את החוויה הזו.

  • גלגל הגלילה הוא גם כפתור העכבר האמצעי
  • גורם צורה ארגונומי שאינו ספציפי למשחק

למרות שזה קצת יותר גדול וגדול מגורם הצורה ב- M505 שנראה כאילו יש לו את כל התכונות שאני רוצה. ראיתי גם את עכבר ה- MX Anywhere 2 שהוא גורם הצורה של M505 אך למרבה הצער הם גרמו לגלגל העכבר לפעול / להתנתק מגלילה חלקה במקום לעבוד ככפתור הלחיצה האמצעי. אני באמת מאחל שלוג'יטק תפסיק להשקיף על חשיבות הקליק האמצעי.
@Keavon לא ניסיתי את קו המוצרים MX Anywhere, אך תוכנת Logitech SetPoint בדרך כלל מאפשרת לך להגדיר מחדש את מרבית הכפתורים הנוספים. האם לא ניתן היה לעשות זאת לגלגל?
ממה שאני יכול לספר מכמה קטעי וידאו, לחיצה על לחצן העכבר למטה מפעילה פיזית ומנתקת את החלפת הלחיצה / לחיצה / גלילה החלקה של העכבר כך שלא אחשוב שאפשר יהיה להחזיר אותה לתוכנה. אבל אני אשאל על כך בפורומים של Logitech עם אצבעות משולבות!
פרסמתי את זה כאן, לעיון http://forums.logitech.com/t5/Mice-and-Pointing-Devices/Possible-to-use-the-scroll-wheel-for-middle-click-with-the-MX / td-p / 1440564
Adam
2015-09-10 05:07:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לעכברים האלחוטיים של Logitech עם מקבלי איחוד יש לחצני עכבר אמצעיים גלולים בצורה חלקה עד כמה שידוע לי.

לרישום זה של כל המכשירים המאחדים יש כרגע כמה חלופות טובות. בשבילך. M510 הוא אחד העכברים החזקים והגדולים יותר שהם מייצרים. אולי הכי קרוב שתגיעו ל- M505 (RIP) המאוחר הוא M325 שהוא כמעט באותו גודל ובעל אותן תכונות מלבד היותו חדש יותר. בהתבסס על מה שתיארת, אני חושב שאלה יהיו ההימורים הטובים ביותר שלך.

נראה כי ל- M325 יש גלילה מדויקת מיקרו (לא לחיצה). ה- M510 נראה כאילו זה עשוי להיות שווה זריקה למרות שאני קצת חושש מגורם הצורה. תודה על הרשימה.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...