שְׁאֵלָה:
אוזניות לסינון רעשים במשרד בחלל פתוח
palacsint
2015-09-17 00:52:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מחפש אוזניות לסביבת משרד פתוחה לסינון הרעש של אנשים אחרים (צ'אט, שיחה בטלפון וכו ').

דרישות:

  • עליהם לסנן את רעשי המשרד הרגילים ביעילות.
  • הסינון צריך לעבוד היטב עם כל מיני מוזיקה.
  • זה יהיה מושלם אם סינון עובד אפילו בלי להאזין למוזיקה (כמו אוזן -תקע).

בשנים האחרונות השתמשתי באוזניות רגילות המכסות את כל אוזני (Sennheiser HD 201) וטלפונים עם תעלת אוזניים (Sennheiser CX-300, CX-300 II ). גיליתי שהטלפונים בתוך האוזן טובים יותר אם כי גם אני לא מרוצה לחלוטין מאלה. לפעמים אני מרגיש שהנפח הנדרש יפגע בשמיעה שלי בטווח הארוך, ולכן אני מחפש מוצרים טובים יותר.

אני משתמש במכשירי Sennheiser HD 203, שלדעתי אינם רעים מדי. אני ממליץ עליהם, אבל ציינת ש- 201 לא יעבוד בשבילך, מה שגורם לי להסס. שווה לשקול, אולי.
@ArtOfCode: מפרט המוצר של HD 203 ב- sennheiser.com אומר שזה אחד סגור ואילו המפרט של HD 201 נראה כמעט ריק. אם HD 201 פתוח HD 203 יכול להיות טוב יותר.
אני לא רואה הבדלים עצומים בין השניים. ה- 203 איכותי מעט יותר, אך אם מדובר בהפחתת רעש שאתה מחפש אני בספק שיהיה הבדל רב.
מה התקציב שלך?
אחד תשובה:
#1
+3
derobert
2015-09-17 21:48:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש באופן אישי ב Etymotic HF5 והשתמשתי בעבר ב- ER-6i הזול יותר (אם כי אני חושב שהחליפו את זה ב- MC5). האטימוטיקס הם טלפונים בתוך האוזן, ומתפקדים כסתמי אוזניים, מה שמביא להפחתה של 35dB ברמות הקול.

הם גם מנגנים מוסיקה ממש טוב, אפילו ברמה נמוכה למדי כרכים. אותה 35dB של בידוד רעשים מאפשרת לך להקשיב בעוצמת קול נמוכה - אתה יכול להקשיב מספיק נמוך כדי לזמזם בשקט לעצמך (לא חסום באטמי אוזניים כי הרטט לא מועבר דרך האוויר) יטביע את המוזיקה. P טיפ

טיפ אחד: הכבל נושא רעידות כמו משוגע. לא בעיה ענקית לשבת בכיסא, אבל להזיז אותה היא. השתפר מאוד בכך שהכבל יוצא מהאוזנייה לכיוון החלק הקדמי של האוזן שלך, ואז עוטף את הכבל מעל החלק העליון של האוזן שלך - זה מפסיק כמעט את כל רעשי הרטט.

BTW: יש אוזניות זולות יותר של סגנון דומה. לא השתמשתי בהם ולכן אני לא יכול לערוב להם.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...