שְׁאֵלָה:
נתב חסכוני טוב
NuWin
2015-09-20 04:57:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנתב הנוכחי שלי פשוט לא חותך אותו. יש לו יציאות מוגבלות (רק 2 ליתר דיוק) והאות נורא.

הנה המצב שלי:

אני גר בבית בן שתי קומות שהבנאי הציב את כל חוטי כבלים וכבלי אתרנט במעטה למעלה בארון חדר ההורים. האות מחדר השינה שלי למעלה הוא נורא אולם למטה הוא הרבה יותר טוב. קראתי איפשהו עדיף למקם את הנתב למטה כך שהאות יכול לנוע כלפי מעלה אבל במצב שלי זה לא אפשרי.

מה שאני צריך בנתב חדש:

 • מספר יציאות Ethernet
 • אות נהדר בכל הבית (אפילו בחדר שעשוי להיות כמה קירות הרחק מהנתב עצמו)
 • מאובטח כמובן
 • לא גדול מדי כך שהוא יכול להשתלב במעטפת שהיא בערך 2x3 '
 • פלוס אם הוא תומך בקושחת קוד פתוח כגון DD-WRT או עגבניה
 • עלות יעילה

העיקרית החלק הוא האות! אני לא באמת רוצה לקנות מאריך טווח אלא אם כן אצטרך!

קשור - אך לא כפילות מדויקת: http://hardwarerecs.stackexchange.com/q/107/97
קראתי את התשובה הזו אבל תודה.
אודות קושחת הקוד הפתוח: http://opensource.stackexchange.com/questions/1772/open-source-firmware-eg-openwrt-supporting-manufacturers אם הקושחה לא נעולה, לא באמת תמצאו שום דבר עם זֶה.
שתיים תשובות:
#1
+4
Andy
2015-09-21 01:02:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

המלצתי עליו בעבר, אבל אני חושב שזה מתאים גם כאן. אני ממליץ על ASUS RT-AC66U.

 • יש לו 4 יציאות Ethernet (כולן 1 ג'יגה-בייט / שניות)
 • המכרה שלי מכסה בית של יותר מ -2,000 מ"ר. מקצה לקצה, כשהוא ממוקם במרתף בקצה אחד.
 • הוא תומך בכמה תקני אבטחה אלחוטיים שונים. יש לציין כי הוא אינו תומך ב- WEP, מה שאומר שאינך יכול לבחור בשיטה ה מאוד לא בטוחה.

  Supported Wireless encryption

 • Newegg מפרט את המידות כ: 207 x 148.8 x 35.5 מ"מ (WxDxH)

 • נתמך על ידי dd-wrt
 • המחיר כרגע הוא 150 $. עליכם להחליט אם זה משתלם.

עוצמת האות היא אחת הסיבות הגדולות ביותר ששדרגתי לנתב זה. בגלל המקום בו נכנסת תיבת האינטרנט / הכבלים לבית ואופן הפעלת הכבל, לא הצלחתי להביא אותו למיקום מרכזי יותר. הקצה הנגדי של הבית לא יכוסה תחת הנתב הקודם. זה מכסה הכל. לא היו לי בעיות להשיג אות בשום מקום מאז שרכשתי את המכשיר הזה.

תודה שלקחת את הזמן להמליץ ​​על הנתב הזה. שכחתי לציין מהירויות אלחוטיות אבל לפי הקישור שלך נראה שהנתב הזה יכול להתמודד עם עד 1300 מגה-בייט וזה נחמד !! זה עולה יותר ממה שהייתי רוצה אבל אני בטוח שאוכל לאסוף אחד משומש במחיר זול יותר.
אני רק רוצה לעדכן שקניתי את הנתב וכעת אני משתמש בו. האות שלי הוא הרבה יותר טוב אולם האם ידוע לך על הגדרה או טוויק שיגביר את המהירויות שלי? חבילת ה- ISP שלי כרגע "עד 50 מגה-בייט". ממודם למחשב נייד ישירות אני מסתובב שם אולם עם אלחוטי זה 1/4 מזה. למעשה התקשרתי לספק שירותי האינטרנט שלי והילדה שאלה אם עדיין יש לי את הקבלה לנתב .. LOL! בכל מקרה היא הייתה חסרת מושג.
האם יש לך מהירויות אלחוטיות איטיות ברשת המקומית? הסימפטומים שאתה מתאר נשמעים כאילו משהו מחובר במהירות "B" אלחוטית. האם המכשיר האיטי מסוגל לפעול במהירות "g" או "n"?
אנדי, אני באמת לא בטוח. אני רץ על ביתן HP DV6. זה עתה שדרגתי את הקושחה ל- DD-WRT ושיניתי את מצב הרשת האלחוטית ל- NG-Mixed. לאחר ביצוע בדיקת מהירות, אני חושב שזה השתפר מעט.
#2
+1
tanius
2018-06-03 04:09:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני ממליץ על FritzBox 3370 (מפרט טכני כאן, אם כי בגרמנית).

סיבות:

 • 4 יציאות אתרנט. כולן Gigabit Ethernet (1000BASE-T).

 • נהדר כיסוי אותות עם אנטנות חיצוניות. יהיה עליכם להוסיף אנטנות חיצוניות, דבר אפשרי ללא שינויים קבועים, למשל עם מוצרי Frixtender. תוכלו להוסיף מספר רב של שונים עם מאפיינים שונים בהתאם למצבכם המקומי. (לא השתמשתי עד כה באופן אישי בפריטים של פריצטנדר, אלא הוספתי אנטנה של שוק אחר ל- FritzBox, וזה עובד ...)

 • WiFi כפול בפס. אם הבעיות שלך בעוצמת האות של ה- wifi קשורות ל"יותר מדי Wi-Fi שכנות "ללא ערוץ ללא הפרעות מקומי ללא הפרעות שנותר לך, אז אתה יכול פשוט לעבור מלהקת הצפיפות 802.11b / g / n 2.4 GHz רצועת 802.11a 5.0 GHz. הטווח (במיוחד עם מכשולים) נובע פחות מהתדירות הגבוהה יותר, אך המהירות בטווח המוגבל עשויה להיות טובה בהרבה בגלל פחות רעשי RF.

 • נתמך על ידי OpenWrt. . ראה כאן.

 • מודם DSL פנימי. לא חשוב מדי, אבל שומר מכשיר אחד. עם זאת אני (עדיין) לא בטוח אם OpenWrt תומך במודם ה- DSL הפנימי. זה עושה זאת עבור כמה FritzBox כמו 7130 ( ראה). אם לא, ניתן להשתמש ביציאת LAN1 של FritzBox כיציאת WAN וניתן לחבר שם מודם DSL ( ראה, אם כי בגרמנית).

 • מחיר מעולה: 10 אירו. זהו מוצר שעלה 180 אירו חדש, אך תמיכת היצרן הסתיימה (לא משנה מתי בכל זאת אתה ב- OpenWWrt) והרבה כאלה נמצאים ב שוק מחוזי DSL מסובסדים. אז אתה יכול לקבל הרבה כאלה תמורת 10 אירו כולל. משלוח למשל ב- ebay.de. (אני לא מצפה לבעיות במכשירי FritzBox ישנים יותר. אחת מהן (דגם 7050) אצלי נמצאת בשימוש מאז 2005.)

שיטת חיפוש. בחרתי ב- AVM FritzBox כמותג באיכות טובה ובדרך כלל מספק נתבי DSL שמגיעים מסובסדים עם חוזי פס רחב של אנשים באזור שלי (גרמניה ...), כי זה מאוד זול מחירים סבירים. ואז בדקתי את כל FritzBoxes הנתמכים על ידי OpenWrt ומצאתי ש- 3370 הוא הנתב ה- wifi הכפול-פס היחיד ביניהם עם 4 יציאות Ethernet ותג מחיר נהדר.

יש FritzBoxes דומים שמוסיפים יציאת טלפון אנלוגית אך מספקים רק 802.11b / g / n 2.4 GHz wifi ופחות מ- Ethernet 4xGbit (FritzBox 7320, 7330, 7360). (אין התאמה. אספ. מכיוון שרוב חיבורי הטלפון המקומיים ממילא הם SIP בכל מקרה, אני מעדיף לבחור טלפון SIP מקומי במקום לשלב אותו עם FritzBox.) ושוב אחרים זהים אך ללא מודם DSL טלפון פנימי ( FritzBox 4020).

רק FritzBox 4040 החדש יחסית מתקרב שוב. בניגוד ל- 3370, אין לו מודם DSL אלא יציאת WAN Ethernet - לא בעיה, שכן ניתן לחבר מודם DSL חיצוני ליציאת ה- WAN בעת הצורך. הוספת אנטנות חיצוניות אפשרית גם כן ( ראה). עם זאת זה יקר פי חמישה (50 יורו בשימוש ב- ebay.de כרגע) עבור בעצם אין תכונות חומרה נוספות על FritzBox 3370, למעט "WiFi אורח". אז הבחירה שלי די ברורה :-)שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...