שְׁאֵלָה:
מחשב אישי UPS
Septian Primadewa
2015-09-10 06:15:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני שוקל לקנות UPS חדש למחשב האישי שלי. אני מקווה ש- UPS החדש עדיין יכול להחזיק חשמל למשך 15-30 דקות, כך שהמחשב שלי יכול לכבות כראוי. זה צריך לבוא גם עם הגנה מפני נחשולים. המחשב שלי הגיע עם Corsair 600W PSU ואני משתמש ב צג BENQ 24 ".

האם ICA UPS CE600 לעמוד בקריטריונים אלה?

ככל הנראה עלות היא שיקול? מה לגבי גורם כיבוי אוטומטי (כלומר UPS מחובר ל- USB)? כמו כן, אם אתה באמת רוצה לדייק את זמן הריצה תצטרך לרשום מידע נוסף אודות המחשב: למשל, מספר כונני סיבוב, הספק מעבד וכל כרטיסי מסך חזקים.
אחד תשובה:
#1
+12
skipleam
2015-09-10 19:12:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ראשית, עליך להבין מהי צריכת החשמל שלך בפועל. PSU 600W שואב רק 600W אם החומרה זקוקה לכך. אתה יכול להשיג Kill-A-Watt או צג דומה בטווח של 15 דולר ארה"ב. תוכלו גם לקבל מספר מכובד מכובד ממחשבונים מקוונים 1, 2, 3. אל תשכח לכלול את המסך שלך.

ה- UPS שקישרת מספק רק 300W. זה נותן 10 דקות כזמן הגיבוי, ואני אצטרך להניח שזה בהספק מלא (300W), מכיוון שאני לא רואה נתונים סטטיסטיים אחרים על הסוללה. אז לא, זה כנראה לא יתאים לצרכים שלך.

אתה יכול להסתכל על בוחרי ה- UPS של APC או CyberPower כדי לקבל מושג מה יתאים לצרכים שלך וטווח המחירים.

לצורך שינוי גודל UPS, אתה זקוק לציור וולט-אמפר, ולא לדירוג הוואט (גם Kill-A-Watt יכול למדוד). ספקי כוח עם PFC בדרך כלל כוללים מספרים זהים של VA ו- Watt, אך עדיין עליך לבדוק.
@Mark נכון. ה- UPS המקושר מדורג ב- 600VA / 300W, אך נראה שיש לו PFC. למה זה יהיה, או שהתגעגעתי למשהו? אני תחביב, לא איש מקצוע, אז אני באמת סקרן להרחיב את מה שאני יודע. אתם מוזמנים להציע עריכה.
ובכן, אתה צריך גם את הוואט וגם את מגברי הוולט. אתה לא יכול לחרוג מאף אחד מהם.
@amon41amarth PFC הוא לתקן [גורם הספק] (https://en.wikipedia.org/wiki/Power_factor), שהוא היחס בין וואט למגברי וולט. אספקת PFC צריכה להיות מקדמת כוח ליד 1, כלומר וואט ומגברי וולט צריכים להיות שווים בערך. אם ל- UPS יש אספקת PFC, זה רק אומר שצריכת החשמל של UPS (לא העומס המחובר) תהיה עם W≈V-A.
@derobert יש את הנורה. המוח שלי החליף את ה- UPS במה שהיה בעצם ספק הכוח של המחשב בהערתו של מארק. תודה על המידע שנוסף.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...