שְׁאֵלָה:
מה ההבדל בין כניסות צגים (HDMI, יציאת תצוגה, DVI, VGA)?
Jordan
2015-09-10 03:50:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ארבעת אלה הם הקלט / פלט העיקרי שאתה רואה. מה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם?

עד כמה שידוע לי HDMI 2.0 תומך ב- fps גבוה יותר מאשר ב- HDMI הקודם, כמו גם ש- Port Display תומך ב- fps גבוה. חוץ מזה אני לא חיובי למה הייתי מחבר את המסך שלי עם כבל מסוים.

אולי אתה מוסיף VGA?
שיחה טובה, אוסיף את זה.
"המלצות חומרה" נוצרה לשאלות המבקשות מוצרי חומרה ספציפיים בהינתן סט של דרישות * סופיות *. אם השאלה שלך כללה בעיות מחשוב או חומרה כלליות, סביר להניח שהיא תישאל ב- [Super User] (http://superuser.com); אך עם זאת, זה מחוץ לתחום האתר * הזה.
@Jordan, בדוק את תשובתי: http://hardwarerecs.stackexchange.com/a/323/54 יש מידע שימושי על DVI.
שתיים תשובות:
tauhtauhsauce
2015-09-10 05:21:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתחיל ב- VGA, שהוא לדעתי "סטנדרטי". ​​

VGA הוא אות אנלוגי. זה בעצם אומר שהאיכות לא תהיה גדולה כמו כבלים המשתמשים באותות דיגיטליים, במיוחד ברזולוציות גבוהות. הבעיה עם אנלוגי היא שלעתים קרובות רעש מעוות את האות ובסופו של דבר האיכות לא טובה. אז מבחינת האיכות, לכו על שלושת האחרים.

לאותות דיגיטליים אין בעיה זו מכיוון שהם עמידים לרעש.

DVI הוא דיגיטלי. אות שיש בו כמה סוגי מחברים שונים ושני מצבי קישור:

  • ל- DVI-A יש אות אנלוגי.
  • ל- DVI-D יש רק אות דיגיטלי.
  • ל- DVI-I יש את שניהם, מה שהופך אותו ליעיל במיוחד מכיוון שניתן להשתמש בו עם מתאמי VGA-DVI

רוב המתאמים הם קישור יחיד ותומכים ברזולוציה של עד 1920x1200 ואילו קישור כפול תומך עד 2560x1600.

HDMI הוא הסטנדרט לטלוויזיות HDTV. זהו גם אות דיגיטלי ולכן הוא תואם לחלוטין ל- DVI-D ו- DVI-I. היתרון של HDMI דרך DVI הוא שיש לו את היכולת לשאת אודיו כמו גם את אות הווידאו, אם כי זה דורש שהצג שלך יש רמקולים מובנים. לאחרונה שוחרר HDMI 2.0 ונותן ל- HDMI את היכולת להתמודד טוב יותר עם צגי 4K (Ultra HD) בתדרים גבוהים יותר וב- FPS. אם התצוגה או הטלוויזיה שלך כוללים HDMI 1.4, תוגבל ל -3,820 × 2160, 4K, ב -30 הרץ. עם זאת, אם יש לך כרטיס מסך ותצוגת 4K עם HDMI 2.0, תוכל להשיג 4K ב 60 הרץ.

אין הבדל גדול בין HDMI 1.4 ל- DVI מלבד השמע ב ה- HDMI, אשר יכול להיות יתרון אמיתי בהתאם להגדרתך וכי טווחי הצבעים עבור HDMI חורגים מספקטרום ה- RGB שה- DVI מוגבל אליו. היתרון היחיד של ה- DVI הוא הברגים הפיזיים התומכים בכבל ה- DVI ומסייעים במניעת נזק ליציאה.

DisplayPort הוא החדש ביותר של המגרש והוא מכוון לעבר צגים מתקדמים יותר - צגים חדשים יותר ו- high-end נוטים להיות בעלי DisplayPort. זה נועד להתמודד עם 4K ב FPS וההרץ גבוהים יותר. DisplayPort מסוגל 3840 × 2160, 8K ב- 60Hz או 4k ב- 120Hz!

DisplayPort נראה כאילו זה דרך העתיד, במיוחד אם אתה רוצה 4K.

באופן כללי זה תלוי ההתקנה שלך (צג וכרטיס גרפי), מה אתה יכול ומה לא יכול להשתמש אך לעתיד המשחקים DisplayPort נראה כמו שצריך.

הפניות ומידע נוסף:

כדאי להזכיר אודות תחבורה מרובת זרמים ליציאת תצוגה.
הצעה: אתה מזכיר את גרסאות ה- HDMI השונות אך לא את גרסאות DisplayPort - 1.3 אושרה רק בשנת 2014 ונדרשת לחלק מיכולות רוחב הפס הגבוהות באמת, בדומה למעשה ל- HDMI 2.0 בשנת 2013. האופן בו הוא מנוסח כעת מרמז ש- DisplayPort זה אותו דבר ואילו HDMI אתה צריך לדאוג לגירסה, כאשר במציאות זה בעצם זהה לשניהם.
Aiden Grossman
2015-09-10 04:39:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ישנם כמה הבדלים בין כל כבל. יציאת התצוגה תומכת ב -4 K במהירות fps גבוהה. HDMI יכול לעשות 4k אבל רק ב 30 fps. היתרון היחיד בשימוש ב- HDMI הוא שהוא יכול לשאת אודיו כאשר VGA ו- DVI לא. DVI בקישור יחיד יכול לעשות 1080p רק כאשר בקישור כפול יכול לשאת רזולוציה גבוהה יותר. ישנם גם כמה הבדלים שאתה יכול לקרוא על כאן. אם אתה מחפש פורמט לחיבור הצג שלך, השתמש ב- DVI אם אתה עובד עם 1080p, אך אם אתה משתמש ב- 4k, תרצה להשתמש בתצוגה יציאה.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...