שְׁאֵלָה:
מצלמת IP עמידה למזג אוויר למרחקים ארוכים
user137
2015-09-10 02:30:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מחפש מצלמת IP חסינת מזג אוויר (או אטומה למים בלבד) המסוגלת לכסות מרחקים ארוכים כמו 500 מטר ומעלה למעקב 24/7 באזורי תעשייה. חיפשתי בין מותגים פופולריים, אך לאף אחד מהם לא היה מפרט זה. עדשות המצלמה בגודל הגדול ביותר שמצאתי הן:

  • 3.6 מ"מ → 15 מטר
  • 6 מ"מ → 20 מטר
  • 8 מ"מ → 26 מטר
  • 12mm → 40 מטר
  • 16mm → 60 מטר

המפרט החשוב היחיד למצלמת ה- IP הוא באיכות וידאו טובה ובכיסוי ישר של 500 מטר לפחות אז זה לא משנה אם הוא משתמש בזום מכני או דיגיטלי אבל בהחלט חייב להיות מצלמת PTZ (פאן, הטיה, זום). תודה!

עדכון: איכות הווידיאו של המצלמה צריכה להיות HD ו -10 פיקסלים לאינץ '.

תצפית: בטווח של 500 מטר לא תקבל שום סוג של פרט מכל מצלמה לא מוגבלת. הצילומים שהתקבלו לא היו קבילים במשפט פלילי, למעט הוכחה ש * מישהו * פרץ פנימה.
אני לא מבין את השאלה: מה הכוונה "לכסות" מרחק? האם אתה מדבר על הדמיה של משהו במרחק נתון עם רזולוציה מינימלית כלשהי במרחק זה? אם כן, עליך לשלב במשוואה גם אורך מוקד * וגם * רזולוציית חיישן.
@ArtOfCode כן אני יודע, גם לא חיפשתי מצלמה לא מוגבלת. אני מחפש מצלמה ששימשה זום מכני וגם זום דיגיטלי בכדי לספק צילומי וידאו ברורים בזמן אמת.
@feetwet למה אני מתכוון במרחק כיסוי של 500 מטר זה בדיוק מה שיצרני המצלמות מציינים לגבי פרטי המצלמה שלהם.
אבל השאלה שלך אומרת שאף אחד מהמותגים הפופולריים לא מספק את המפרט הזה. ואני לא מבין איך אתה יכול ליצור קשר בין אורך המוקד לכיסוי המרחק בלי לשייך מפרט רזולוציה.
@feetwet "אף אחד מהמותגים הפופולריים" מבחינתי. אולי לדעתי מותגים פופולריים מורכבים רק מקישור TP וקישור D. ולגבי הרזולוציה אני מעדיף לסמוך על יצרן המצלמות ולקבל את דברם לגבי כיסוי המרחק של המצלמה שלהם. אז כשאומרים בדף המפרט של המצלמה שהוא מכסה 400 מטרים זה יהיה מספיק, כי זה אומר שתקבל רזולוציה סבירה באותו מרחק.
אולי אף אחד מהמותגים הפופולריים לא עושה את זה כי זה יהיה מטעה. למשל, מה לדעתך רזולוציה "סבירה" למרחק? מספיק לראות נוכחות של רכב? או מספיק לקרוא את לוחית הרישוי שלה מזווית? זו לא נקודת דיון קטנה: החזקת העדשה ואפילו גודל החיישן קבוע, רזולוציית ואיכות חיישן גבוהה יותר יכולה להציע פוטנציאל זום שונה בתכלית.
@feetwet בסדר אז על סמך מה שאתה אומר אנחנו לא יכולים לסמוך על מה שהיצרנים אומרים על המוצרים שלהם. אני באופן אישי לא יכול לבדוק כל מוצר אחד אחד כדי למצוא מוצר מתאים, כך שכפי שאמרתי קודם, אני רק מחפש את מרחק הכיסוי שצוין בדף המפרט של המצלמה. בכל מקרה, אם הייתי אומר לך שאני מחפש רק מצלמת IP המסוגלת לזהות לוחות רכב ברכב של 500 מטר, איך היית מחפש מצלמה מסוג זה ומציע לי אחת?
ובכן מה * אומרים * היצרנים כשהם טוענים "כיסוי מרחוק?" אם הם לא מגדירים את זה זה יכול להיות כל דבר. קל לחשב רזולוציה למרחק אם אתה יודע זווית ראייה ורזולוציית תמונה: גובה * Y * "מכוסה" במרחק * X *: * Y * = * X * שזוף (* זווית ראיה *) . רזולוציית גובה התמונה היא * H * פיקסלים. אז קח * H * / * Y * והחליט אם זה מה שאתה רוצה. (כדי לקרוא לוחית רישוי * אני * כנראה ידרוש שהיחס הזה יהיה לפחות 10 פיקסלים / אינץ ').
@feetwet אני לא בטוח לגבי זווית הראייה אבל צילומי הווידיאו יכולים להיות באיכות HD. 10 פיקסלים לאינץ '? בסדר. הצעות כלשהן?
אין הצעות למוצרים, אבל הייתי מציע לך לערוך את השאלה כדי לשלב את ההערות האלה כדי ש * מישהו * יוכל לספק תשובה טובה.
על סמך העריכה שלך לא הבנת את ההסבר שלי לדרישות. אפרסם תשובה שכנראה תעזור לך.
שתיים תשובות:
Adam
2015-09-11 01:52:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink
  1. AvertX 30X HD מספק פחות או יותר את כל מה שאתה מחפש, אך הוא מכסה רק 105 מ '. מותג זה נוטה שלא לציין זום אופטי או דיגיטלי באתר שלהם מה שמקשה על הדברים.

  2. ל- 3S N5012 יש הרבה תכונות מושכות מאוד. באופן ספציפי, אורך מוקד מקסימלי של 94 מ"מ יחד עם זום דיגיטלי פי 12 יכול לספק מרחקי צפייה ארוכים. זה יכול להגיע קרוב ל -500 מ ', אך זום דיגיטלי משפיע קשות על איכות הווידיאו, אז זו השיחה שלך.

אני אעדכן זאת כשאמצא אפשרויות נוספות.

תודה, 3S N5012 הוא הטוב ביותר עד כה, מודול העדשה טוב גם עבור זום דיגיטלי. אני אמצא דרך להשיג גם את המחירים.
3S N5012 יעמוד בדרישה של 10 פיקסלים סמלי לאינץ 'בגובה 500 מטר, אך לא באמת יעשה את מה שה- OP מבקש. [זה] (http://imgur.com/jzf56Tq) כך תיראה מכונית בגובה 500 מטר. כן, לוחית הרישוי בגובה שישה אינץ 'היא בגובה 60 הפיקסלים המבוקשים, אך אין סיכוי שתוכלו לקרוא אותה בפועל.
@Mark זו הסיבה שכללתי את החלק על זום דיגיטלי המשפיע מאוד על איכות הווידיאו. אני בטוח ב -90% שאין מצלמות IP עם תג מחיר שפוי שיכול לכסות 500 מטר (בשום אופן) ללא שימוש בזום דיגיטלי.
זה כל כך מוזר. זום דיגיטלי לא אמור להפחית את האיכות עד כדי כך. האם זום דיגיטלי במצלמות IP זהה לטלפונים, מצלמות קומפקטיות וכו '? כי הם לא מפחיתים כל כך באיכות. (למשל במצלמה קומפקטית כשמשתמשים בזום דיגיטלי האיכות לא פוחתת הרבה אבל המצלמה הופכת כל כך רגישה כנגד רטט.). תמונה זו של מצלמת IP זו ב 500 מ 'אינה תקינה ואומרת לנו בבירור כי המצלמה ממילא אינה תומכת ב 500 מ'. ואמרת שזה נדיר מאוד למצוא מצלמת IP כזו, האם קל יותר למצוא דבר כזה במצלמות מעקב רגילות?
@Saeed אני חייב לומר שזה נדיר ביותר או אפילו לא קיים בשום סוג של מצלמת IP או מצלמת מעקב. ראשית, מספר הזום האופטי (למשל 3x או 4x) לא ממש אומר שום דבר. זהו רק אורך המוקד המקסימלי חלקי אורך המוקד המינימלי (למשל 18-55 מ"מ = פי 3). כעת, זום דיגיטלי לוקח את הווידאו ומגדיל אותו מעלה במקום להזיז את העדשות כדי להתקרב אופטית. אם אי פעם התקרבתם לתמונה והיא נעשתה מפוקסלת במיוחד, זה בדיוק מה שזום דיגיטלי הוא. זה אותו דבר בכל סוג של מכשיר.
@Adam אז מה הם שני המוצרים שהצעת?
@Saeed הם הטובים ביותר שיכולתי למצוא על פי הדרישות שלך. זכור שהם מבחינה טכנית מגיעים ל -500 מ 'פשוט לא ממש עם איכות טובה. יהיה עליך להוריד קצת את הסטנדרטים שלך כדי למצוא מצלמה טובה.
feetwet
2015-09-12 18:04:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדרישה שלך - להיות מסוגל לקרוא לוחיות רישוי בגובה 500 מטר - דוחפת את הגבולות החיצוניים של הטכנולוגיה המסחרית. אתה מדבר על מצלמה שתעלה אלפי דולרים, ועשויה להיות פריט שנבנה בהתאמה אישית.

לכן תצטרך ליצור קשר ישירות עם יצרני מצלמות מתקדמות יותר כדי לדון אם המוצרים הקיימים עונים על הדרישות שלך , או מה הם יגבו כדי לבנות אחד כזה.

לחלופין, יתכן שתוכלו לפרוץ אחת יחד באמצעות מצלמה דיגיטלית וצריכה מתקדמת "קשורה" ועדשה עם מעטה אטום למים. אבל זה עדיין יעלה 4 ספרות לכל מצלמה.

תודה אבל זו עבודה יותר מדי ואני לא אעשה זאת לצרכי. בשאלתי פשוט הוספתי מידע על איכות הווידיאו, לא יכולתי לקרוא לוחיות רישוי.
@Saeed - הבעיה היא שלא הגדרת בבירור את הרזולוציה / האיכות / הכיסוי שאתה מחפש. בדיון בתגובת השאלה הסברתי כי 10 פיקסלים / אינץ '* במרחק יעד * יהיה מינימום סביר לקרוא לוחיות רישוי * באותו מרחק *. אתה מבקש "כיסוי" עד 500 מטר. מה אתה רוצה להצליח לפתור בגובה 500 מטר? מכיוון שמבחינה טכנית מצלמת פיקסל אחת "מכסה" עד האופק, אך היא אינה מספקת כיסוי * שימושי *.
אני יודע, בגלל העובדה שקשה למצוא מצלמה כזו עם הפרטים המדויקים האלה אמרתי שאהיה מרוצה ממה שמספרים ליצרן המצלמה על המצלמה שלה, אני מניח שכשאומרים מצלמה תומכת במרחק ספציפי שהיה פירושו שהוא נותן איכות וידאו סבירה במרחק זה, ולא בהכרח יכולת לקרוא לוחיות רישוי. זה יהיה טוב אם היו גם כמה סרטי הדגמה למצלמה.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...